Meteoroloji’den Ankara İçin Şiddetli Sağanak Yağış ve Dolu Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara için şiddetli sağanak yağış ve dolu uyarısı yaptı. Ankara'da önceki gün meydana gelen sel felaketinde 3 kişi hayatını kaybetmişti. Bugün beklenen sağanak yağış ve dolu nedeniyle vatandaşlar, tedbirli olmaları konusunda uyarıldı.

11.06.2019 - 18:11
12.06.2019 - 10:14
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Ankara genelinde 3 saat içerisinde şiddetli ve gök gürültülü sağanak yağış ile yerel dolu yağışı beklendiği belirtildi.

SEL BASKINLARINA DİKKAT!

Meteoroloji açıklamasında beklenen sağanak yağış nedeniyle meydana gelebilecek sel baskını, yağış anında kuvvetli rüzgar, yıldırım düşmesi ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı yetkililer ve vatandaşların tedbirli olmasını istedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim