Meteoroloji’den Marmara Bölgesi İçin Kritik Uyarı! İstanbul Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava durumu tahminlerine göre Marmara Bölgesi, Karadeniz kıyıları, iç Ege ve Güney Ege'de sabah ve Gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi görülecek. Peki, İstanbul hava durumu nasıl olacak? İşte meteoroloji son dakika hava durumu tahminleri…

15.05.2019 - 21:21
16.05.2019 - 16:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Türkiye’nin kuzey iç ve batı kesimlerinde yarın parçalı ve yer yer çok bulutlu bir havanın beklendiği belirtildi. Marmara’nın Güney ve batı kesimlerinde ise yerel olmak üzere yer yer gök gürültülü sağanak yağış görülecek. Ayrıca Ege kıyıları, Batı Ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile İç Anadolu’da bazı şehirlerde de sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji son dakika bilgilerine göre ülkemizin diğer yerlerinde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GECE SAATLERİNDE SİS VE PUS BEKLENİYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Marmara, Güney ve İç Ege ile Karadeniz kıyıları için bu gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis uyarısı yapıldı. Ayrıca yağış alan bölgelerde sıcaklıkların 2 ila 4 derece arasında düşmesi bekleniyor. Ülkenin diğer bölgelerinde ise sıcaklıklarda önemli bir değişiklik görülmeyecek. Yarın rüzgar gün boyunca genellikle Güney ve güneybatı yönlerden hafif ve arasıra orta kuvvette esecek.

İSTANBUL 16 MAYIS HAVA DURUMU

İstanbul 16 Mayıs hava durumu nasıl olacak sorusunun yanıtı da Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verildi. İstanbul’da yarın hava sıcaklığı 23 derece olacak. Parçalı bulutlu bir hava olacağını tahmin edilirken yer yer sağanak yağış geçişleri görülebilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim