Milli Savunma Bakanlığı Generallere Hakaret İçeren O Sözlere Suç Duyurusunda Bulundu

Milli Savunma Bakanlığı son dakika açıklaması yaparak, Akit TV'de Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapan generaller için söylenen yakışıksız sözlerle ilgili suç duyurusunda bulunulduğunu duyurdu.

10.06.2019 - 21:11
10.06.2019 - 21:11
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli Savunma Bakanlığından akşam saatlerinde yapılan son dakika açıklamasına göre Akit TV’de Geçtiğimiz günlerde generallerle ilgili kullanılan hakaret dolu sözler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada; “1 Haziran 2019’da Akit TV’de yayımlanan bir programda, TSK’da görev yapan generaller için söylenen yakışıksız sözlerle ilgili, Askeri Ceza Kanunu 95/4 ve 125/3 maddeleri uyarınca Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur.”  ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim