Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Haziran 2019 Ecrin’in Katili Hakkında Yeni Gelişmeler

Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Haziran 2019 Pazartesi yeni bölümle bugün ekranlara geliyor. Samsun'un Vezirköprü İlçesinde Kaybolduktan 22 gün sonra cesedini parçaları bulunan Ecrin'in katili araştırılmaya devam ediyor. Diğer yandan Mayıs ayında Bursa'da kaybolan Hacer Hanımdan haber var. Hacer Hanımın eşi tarafından öldürüldüğü ve görüldüğü iddia edilmişti. Müge Anlı 10 Haziran 2019 yeni bölümde Hacer Hanım bulundu.

10.06.2019 - 11:45
10.06.2019 - 12:23
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

ATV’nin izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Haziran 2019 yeni bölümü ile bugün izleyicilerle buluştu. Haftanın ilk gününde yine Ecrin olayı herkes tarafından merak ediliyor. Köyde bulunan ve yanında ayakkabısı çıkan ceset parçalarının Ecrin’e ait olup olmadığının belirlenmesi için DNA testi yapılmıştı. DNA sonucunun gelip gelmediği bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında açıklanacak. Diğer yandan Bursa’da mayıs ayında kaybolan ve kocası tarafından öldürüldüğü düşünülen Hacer Hanım ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bölümünde yaşanan bütün gelişmeler haberimizin devamında sizleri bekliyor…

HACER HANIM BULUNDU

Müge Anlı canlı yayına katılan Kerim Altınışık eşinin Mayıs ayında ortadan kaybolduğunu ve kendisinin eşini öldürüp gömmekle suçlandığını söylemişti. Eşinin geri dönmesi ne istediğini söyleyen Kerim Beyin Kayıp olan eşi Hacer Hanım bulundu. Hacer Hanım yerini söylemek istemezsen kocasıyla asla bir araya gelmek istemediğini ve boşanmak istediğini dile getirdi. Çocuklarını Kerim beyden almak istediğini söyleyen Hacer Hanım’a Kerim Bey sert tepki gösterdi.

HALKALI’DA KAYBOLAN 11 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLÜ BULUNDU

İstanbul Halkalı’da kaybolan 11 yaşındaki Ali Atabey ölü olarak bulundu. Küçük çocuğun park halindeki bir minibüs ile duvar arasında sıkışmış şekilde ölü bulunduğu öğrenildi. Çocuğun ölü bulunduğu yer akıllara durgunluk verdi. Arabalara düşkün olan çocuğun iki minibüsün arasından çıkamadığı ve daha sonra duvar tarafından çıkmaya çalıştığı ve burada sıkışıp kaldığı tahmin ediliyor.

2 HAZİRAN’DAN BU YANA KAYIP

İstanbul Bayrampaşa’da ailesi ile birlikte yaşayan Derya Tural, 2 Haziran tarihinde kayboldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına katılan aile hanımefendinin evden çıkarken normal işe gittiği gibi çıktığını ve kesinlikle kaçacak bir insan olmadığını söyledi. Derya hanım kaybolduktan 2 gün sonra Kız kardeşi ile telefonda görüştü ve silah zoruyla kaçırıldığını söyledi. Daha sonra sosyal medyadan da ablasına ulaşan Derya Hanım tehdit edildiğini dile getirdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim