Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Haziran 2019 Kayıp Derya Tural Bulundu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Haziran 2019 yeni bölümde herkes küçük Ecrin’den gelecek bir haber bekliyor. Ancak hafta başından bu yana Müge Anlı programda Ecrin hakkında bir şey konuşmuyor. Özellikle DNA raporunun sonucunu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Müge Anlı 11 Haziran 2019 yeni bölümde bugün Osman Seven ile birlikte kaçan Derya Tural bulundu. İşte bugün Müge Anlı’da yaşananlar…

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve kısa süre içerisinde sezon finali yapmaya hazırlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Haziran 2019 yeni bölümde izleyicileri yine ekran başına kilitledi. Sevilen programda özellikle Samsun’un Vezirköprü İlçesinde ortadan kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz hakkında yaşanan yeni gelişmeler merak ediliyor. Küçük Ecrin’in DNA raporları çıktı mı çıkmadı mı sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Ancak hafta başından bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin konusu konuşulmuyor. Bugün özellikle ailesinin dün aramaya başladı Derya Tural olayı ile ilgili önemli gelişmeler yaşandı. İşte Müge Anlı bugün son bölümde yaşananlar…

DERYA TURAL BULUNDU

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınına dün başvuran baba kız, Derya Tural’ın kayıp olduğunu ve aradıklarını söylemişti. Derya Hanım bugün telefonla canlı yayına bağlanarak hayatta ve iyi olduğunu için pişman olduğunu ve döneceğini söyledi. Eşi ile herhangi bir problemi olmadığını söyleyen Derya Hanım tehdit edildiğini ve bu nedenle kartını Osman Seven’in de yanında olduğunu dile getirdi. Derya Hanım eşiyle ve kızı ile telefonda görüştü ancak Osman Seven eşi ve babası ile görüşmeyi kabul etmedi.

ECRİN BEBEK NEDEN KONUŞULMUYOR?

Müge Anlı bugün canlı yayın sırasında Ecrin bebek hakkında hiçbir açıklama yapmadı. İzleyiciler, Ecrin bebek konusunun neden konuşmadığını merak ediyor. Özellikle DNA testi sonucunun gelip gelmediği merak ediliyor. Müge Anlı’nın DNA testi gelmesi durumunda açıklama yapacağı tahmin ediliyor. Aile içi karışık olaylar nedeniyle Müge Anlı’nın sadece DNA testi geldikten sonra böyle bir açıklama yapması bekleniyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Haziran 2019 Kayıp Derya Tural Bulundu!