Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran 2019! Bugün Müge Anlı’da Yaşanan Bütün Gelişmeler

Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran 2019 yeni bölümde bugün yaşananlar herkes tarafından merak ediliyor. Ekranların Fenomen programında en çok Ecrin Kurnaz olayı ve büyükşen cinayeti araştırılıyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran 2019 yeni bölümde neler yaşandı? Ekrem Kurnaz hakkında son dakika gelişmesi var mı? Büyükşen cinayeti Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ne zaman devam edecek? İşte Müge Anlı bugün yaşanan son gelişmeler…

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran 2019! Bugün Müge Anlı’da Yaşanan Bütün Gelişmeler

13.06.2019 - 13:29

Güncelleme : 13.06.2019 - 13:29

Atv’nin reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Ser, yaz gelmesine rağmen bütün hızı ile devam ediyor. Müge Anlı’da en çok merak edilen konular bir kez daha gündeme geliyor. Özellikle Müge Anlı 13 Haziran 2019 yeni bölümde Ecrin Kurnaz hakkında son dakika gelişmesi var mı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılır. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan bütün gelişmeleri sizler için derledik. İşte detaylar…

ÇOCUKKEN TERK EDİLEN MEHMET DEMİRCİ ANNE VE BABASINI ARIYORDU

Çok Küçük yaşlarda anne ve babası tarafından terk edilen Mehmet Demirci onları bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru. Babası Kenan Çelik ve annesi Pantuş Hanım’ı arayan Mehmet Bey’e canlı yayında kötü haber geldi. Mehmet Bey’in annesi bulundu ancak oğlu ile görüşmek istemediğini söyledi. Cinsel saldırıya maruz kaldığını söyleyen ve bu nedenle Mehmet Bey de olduğunu dile getiren Pantuş Hanım,  o konuları kapattığını ve oğlunu da kesinlikle görmek istemediğini dile getirdi.

EMİNE ŞENGÜN KOCASINI İKNA ETTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayın sırasında kocasının Ailesi tarafından alıkonulduğunu iddia eden Emine Hanım için de mutlu son yaşandı. Emine hanımın kocası Özgür Bey canlı yayına bağlandı ve Müge Anlı tarafından ikna edildi. Özgür bey, dün katıldığı canlı yayında karısından ayrılmak istediğini ve kesinlikle geri dönmeyeceğini söylemişti. Ama bugün Müge Anlı’nın yaptığı görüşme sonrasında Özgür Bey, eşinin vasilik için ısrarda olmaması durumunda ailesine dönmeyi ve tedavi olmayı kabul etti.

HÜSNÜ ŞAHİN İÇİN ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

Geçtiğimiz 18 Mayıs günü İzmir’in Bergama ilçesinde ortadan kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan 45 yaşındaki Hüsnü Şahin için bugün arama çalışmaları başlatıldı. Hüsnü Şahin’in kaybolmasından arkadaşı sorumlu tutuluyor. Müge Anlı bugün canlı yayın sırasında arama çalışması yapılacağını ancak çok geniş bir alan olmasından dolayı kendisinin bu konuda bir umudu olmadığını söyledi. Diğer yandan Hüsnü Bey’in kaybolmasından sorumlu Ailesi arkadaşının dayısına söyledikleri de şüpheleri güçlendirdi.

ECRİN KURNAZ’IN DNA SONUCU GELDİ Mİ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında en çok merak edilen konulardan biri de Ecrin Kurnaz hakkında son dakika haberleri. Samsun’un Vezirköprü İlçesinde ortadan kaybolan ve 22 gün sonra cesedinin parçaları bulunan bir buçuk yaşındaki çocuk için yapılan DNA incelemesi sonucu bekleniyor. Henüz Ecrin’in DNA sonuçları gelmedi. Müge Anlı DNA testi sonuçlarının kendilerine ulaşması durumunda paylaşacaklarını dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.