Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mayıs 2019 Canlı Yayın! Ecrin Bebek Hakkında Son Durum!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mayıs 2019 canlı yayında kayıp Ecrin bebek aranıyor. Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı bir köyde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin hala bulunamadı. Arama çalışmalarına artık bölgede son verildi. Kaybolmasından bu yana 8 gün geçmesine rağmen küçük Ecrin ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Peki, Müge Anlı 15 Mayıs 2019 son bölümde neler yaşandı? İşte Müge Anlı bugün yaşanan gelişmeler...

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mayıs 2019 Canlı Yayın! Ecrin Bebek Hakkında Son Durum!

14.05.2019 - 22:18

Güncelleme : 15.05.2019 - 12:37

ATV canlı yayın ile ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mayıs 2019 yeni bölümde yine Samsun’un Vezirköprü İlçesinde kaybolan bir buçuk yaşındaki Ecrin aranıyor. Kayıp Ecrin bebek ile ilgili herhangi bir ipucu bulamazken ailesiyle ilgili her geçen dakika yepyeni gelişmeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı 15 Mayıs 2019 yeni bölümde aile içerisindeki şok olaylar bugün yine gündeme geldi. Dün canlı yayın sırasında Ecrin’in annesi ölen kocası ile ilgili çok ifadeler kullanmış ve Ecrin’in babasının başka biri olabileceğini söylemişti. Ölen kocasının para karşılığında kendisini sattığını söyleyen Ecrin’in annesi bebeğin babasının kim olduğunu henüz açıklanmadı. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayın sırasında yaşanan son gelişmeler.

ECRİN’İN KAYBOLDUĞU GÜN NELER OLDU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayın sırasında 8 gündür kayıp olan Ecrin’in kaybolduğu gün evde ve köyde neler yaşandığını araştırdı. Bir buçuk yaşındaki kız çocuğu nasıl ve ne zaman kayboldu? Özellikle o gün Ecrin’in üvey amcasının neler yaptığı ve traktörle evden kaçta çıktı araştırılıyor. Küçük çocuğun kaybolması ile ilişkili çok önemli çelişkiler var. Sabah saatlerinde evde kavga çıkması ardından hiç planda yokken anne ve üvey babanın hastane kontrolüne gitmesi ardından da Ecrin’in kaybolması akıllarda soru işareti bırakıyor.

AİLENİN SÖYLEDİKLERİ MÜGE ANLI’YI SİNİRLENDİRDİ

Müge Anlı 15 Mayıs 2019 yeni bölümde küçük Ecrin’in kaybolması ile alakalı Kurnaz ailesine söyledikleri karşısında çılgına döndü. Konunun işlenmeye başladığı ilk günden bu yana Aile içerisinde sürekli bir skandalı çıkması sonunda Müge Anlı’yı da sinirlendirdi. Ecrin’in üvey babasına dönen Müge Anlı artık doğruları söylemesi gerektiğini dile getirdi. O günle ilgili olarak ailenin bir şeyler sakladığını düşünmem Müge Anlı, köylülerle röportaj yaptıklarını ve o gün hiç kimsenin babaannenin küçük çocuğu aradığını görmediğini ifade etti. Zaten küçük bir köy olmasından ve köyde Az sayıda insan yaşamasından dolayı telefonla aramaya bile gerek olmadığını babaannenin Ecrin’i ararken seslenmesi durumunda çevrede bulunanların duyacağını dile getirdi.

AMCASI ÇOCUĞUN SAÇ TELİNİ NEDEN ALDI?

Kayıp Ecrin’in ailesinden gelen çelişkili açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Ecrin’in ölen babası ve amcasının çocuğunun saç telini neden aldığı merak ediliyor. Küçük çocuğun babasının başkası olduğundan daha önce özbaba da şüpheleniyor muydu? Müge Anlı bugün canlı yayın sırasında bu soruların yanıtını aradı. Ancak amca öyle bir düşünerek şeyi düşünerek değil İlerleyen zamanlarda Ecrin’in annesinin başka biriyle evlenmesi durumunda çocuğu kendilerine göstermemelerinden korktukları için saç telini alarak DNA testi yaptırmak istediklerini söyledi

Ayrıca Ecrin’in annesinin “ölen kocam beni başkalarına satıyordu” sözleri de amca tarafından yalanlandı. Ağabeyin asla böyle bir şey yapmadığını söyleyen İbrahim Bey, Cebinde para bile olmadığını inşaatlarda çalıştığını dile getirdi. Böyle bir şey yapması durumunda ağabeyinin parası olacağını söyleyen İbrahim Bey, Zaten Sevcan hanımı daha önce de birçok defa şikayet etmekle Cengiz Bey tehdit ettiğini böyle bir şey varsa neden şikayet etmediğini sordu. Sevcan Hanım ise korktuğunu bu nedenle şikayetçi olmadığını dile getirdi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.