Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mayıs 2019 ATV Canlı! Ecrin Kurnaz Hakkında Şok İtiraflar Geliyor!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mayıs 2019 son bölümde kayıp Ecrin Kurnaz hakkında yaşanan son dakika gelişmeleri neler? Samsun'un Vezirköprü İlçesinde kaybolan bir buçuk yaşındaki Ecrin Kurnaz 9 gündür bugün olmuyor. Bölgede arama kurtarma ve jandarma ekiplerinin yaptığı arama çalışmalarından herhangi bir sonuç alınamadı. Müge Anlı ve Ekibi arama çalışmalarına son verilmesine rağmen küçük çocuğu Aramaya devam ediyor. Peki, Müge Anlı 16 Mayıs 2019 yeni bölümde Ecrin Kurnaz ile ilgili yaşanan gelişmeler neler? İşte detaylar...

15.05.2019 - 22:05
16.05.2019 - 16:04
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Müge Anlı bugün canlı yayında Samsun’un Vezirköprü İlçesinde kaybolan bir buçuk yaşındaki Ecrin bebeği aramaya devam ediyor. Küçük çocuğun sahip olmasından yana 9 gün geçmesine rağmen hala bir iz bulunamadı. Küçük Ecrin’in ailesinin canlı yayında söyledikleri ise herkeste şok etmeye yaratmaya devam ediyor. Özellikle annenin itirafları akıllara durgunluk veriyor. Peki, bir buçuk yaşındaki Ecrin bebek ne zaman ve nasıl kayboldu? Ecrin bebeğin kaybolmasının ardından babaanne ve amca aramadı mı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mayıs 2019 canlı yayında yaşanan son dakika gelişmeleri haberimizin devamında…

JANDARMA GECE BOYUNCA ECRİN’İ ARADI

Samsun’un Vezirköprü İlçesinde kaybolan ve 9 günden beri haber alınamayan 1,5 yaşındaki Ecrin için Jandarma ekipleri gece boyunca arama çalışmalarına devam etti. Evin alt tarafında bir kuyu olduğu ve arama çalışmalarının dün akşam orada yoğunlaştığı belirtildi. Yapılan arama çalışmaları ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.

KADAVRA KÖPEĞİ TEPKİ VERDİ

Küçük Eylül’ün arama çalışmaları devam ederken AFAD tarafından getirilen kadavra köpeği koku olarak tepki verdi. Köpeğim tepki vermesi üzerine Cumhuriyet Savcısı da olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Cumhuriyet savcısının kontrolünde devam eden arama çalışmalarında yine bir sonuç alınamadı. Gece saatlerinde yapılan arama çalışmalarına ara verildi.

ÜVEY AMCA ÖZKAN’DAN ARAMA EKİPLERİNE ŞOK SORU

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayın sırasında şok bir iddia gündeme geldi. Iddiaya göre amca Özkan arama çalışmaları sırasında 2 saat boyunca ortadan kayboldu. Daha sonra arama kurtarma ekiplerinin yanına gelen Özkan, “Bu çocuğu biri boğduysa ve bir yere gömdüyse bulunduğunda parmak izi çıkar mı?” diye sordu.  Müge Anlı bugün canlı yayın sırasında bu iddiayı Özkan’a sordu. Özkan ise Kesinlikle böyle bir soru sormadığını dile getirdi.

CANLI YAYINDA KAVGA ÇIKTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mayıs 2019 yeni bölümde bu iddiaların ardından canlı yayında aile üyeleri arasında kavga çıktı. Kayınvalidenin de Özkan’ı desteklemesi üzerine Deniz ve Sevcan çifti tepki gösterdi. O tepkiler üzerine aile üyeleri birbiriyle tartışmaya başlayınca programda bulunanlar müdahale etmek zorunda kaldı.

O GÜN EVİN CAMI NASIL KIRILDI?

Kayıp Ecrin Kurnaz olayında çelişkiler devam ediyor. Köylülerin duyduğu cam kırılma sesinin ne zaman ve nasıl geldiği araştırılıyor. Camın kırılması ile ilgili en önemli konulardan biri Özkan’ın o gün ne kadar sinirli olduğunu ortaya çıkaracak olması. Müge Anlı 16 Mayıs 2019 yeni bölümde birçok soru işaretinin yanıtı bulunmaya çalışılıyor.

HALADAN DA ÇELİŞKİLİ İFADELER

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinin dün röportaj yaptı hala Özkan’ın o gün yaptıkları ile ilgili farklı bilgiler vermiştir. Ancak halanın bugün daha farklı konuşması akıllarda soru işareti bıraktı. Özellikle Özkan’ın annesi ile bir araya geldikten sonra hala saatler konusunda farklı şeyler söylemeye başladı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim