Müge Anlı ile Tatlı Sert Büyükşen Cinayetinde Son Durum! Ne Zaman Konuşulacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri Büyükşen cinayeti neden konuşulmuyor, Büyükşen cinayetinde son durum ne gibi soruların yanıtını arıyor. Geçtiğimiz aylarda Konya’da işlenen vahşi cinayet, uzun süre boyunca Müge Anlı’nın programında konuşulmuştu. Ancak daha sonra Uğur Büyükşen’in canlı yayından ayrılması ile birlikte konuda sona ermişti. İzleyiciler Büyükşen ailesi canlı yayına neden çıkmıyor sorusunun yanıtını aramaya başladı. Büyükşen cinayetinde son durum haberimizin devamında sizleri bekliyor…

ATV’nin izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert geçtiğimiz aylarda işlediği Büyükşen cinayeti ile gündeme damga vurmuştu. Konya’da işlenen cinayet, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmiş ve cinayeti kimin işlediği merak edilmişti. Ancak bir süre sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Büyükşen cinayeti konuşulmamaya başladı. İzleyiciler de bu vahşi cinayette son durumu merak etti. İsterseniz Büyükşen ailesi nasıl öldürdü, cinayeti kim işledi, gelin detaylara bakalım…

EVLERİNDE CİNAYETE KURBAN GİTMİŞLERDİ

Necla ve Metin Büyükşen çifti, kızları Büşra Büyükşen ile evde oturdukları sırada kar maskeli bir kişi eve gelmiş ve çifti pompalı tüfekle vurarak öldürmüştü. Olay sırasında evde bulunan çiftin kızları Büşra, silahın tutukluk yapması sayesinde darp edilmiş ama hayatta kalmayı başarmıştı. Çiftin öldürülmesinin ardından konu uzun süre basının gündeminde yer aldı. Daha sonra da ailenin Doktor olan oğlu Osman Büyükşen, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak anne ve babasının katilini aramaya başladı.

BİTMEK BİLMEYEN MEHİR KAVGASI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aile arasında uzun zamandan beri devam eden Mehir tartışması gündeme geldi. İddiaya göre Uğur ve Betül Büyükşen, çiftten sürekli mehir istiyordu.  Ancak maddi durumu iyi olmayan Metin Büyükşen bu parayı ödeyemedi. Metin Büyükşen, gelini Betül’e mehir olarak bir miktar para teklif etti, ancak bu teklifi de kabul edilmedi.

UĞUR BÜYÜKŞEN ANNE VE BABASINI ÖLDÜRDÜ MÜ?

Cinayet gecesi eşi ve çocukları ile birlikte evde olmayan kayınpederinin evinde bulunan Uğur Büyükşen üzerinde şüpheler yoğunlaştı. Ayrıca Uğur ve Betül çiftinin üzerinden Barut izi çıkması şüpheleri daha da arttırdı. Müge Anlı ve programındaki diğer uzmanlar barut izi çıkmasına rağmen Betül ve Uğur’un neden tutuklanmadıklarını anlayamadıklarını söyledi. Kendi üzerinde şüphelerin giderek artması ve yapılan yorumlar nedeniyle Uğur Büyükşen bir süre sonra canlı yayını terk etti.

BÜYÜKŞEN AİLESİ NEDEN CANLI YAYINA KATILMIYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Betül ve Uğur’un canlı yayından ayrılmasının ardından Osman ve Büşra ile ailenin diğer yakınları bir süre daha stüdyoya gelmeye devam etti, ancak olayda bir ilerleme olmadı. Daha sonra da Büyükşen ailesi canlı yayına katılmaya başladı.

OSMAN BÜYÜKŞEN AÇIKLAMA YAPTI

Büyükşen çiftinin doktor olan oğlu Osman Büyükşen, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına neden katılmadıklarını sosyal medya hesabından açıkladı. Konunun tamamen kapatılmadığını ve ilerleyen günlerde yeniden devam edeceğini söyleyen Osman Büyükşen, programa katılma tarihlerinin kendi inisiyatiflerinde olmadığını ve Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinden gelecek haberi beklediklerini ifade etti.

YENİ SEZONDA KONUŞULMASI BEKLENİYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayınlandıktan sonra büyük yankı uyandıran Büyükşen cinayeti ne zaman işlenecek sorusu izleyiciler tarafından da araştırılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali için artık çok kısa bir zaman kaldı. Büyükşen ailesi cinayetinin gelecek sezonda işleneceği tahmin ediliyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.