Müge Anlı’da Kayıp Olarak Aranan Ali Atabey’in Feci Ölümü

Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Haziran 2019 canlı yayında kayıp olarak aranmaya başlayan Ali Atabey’den çok acı haber geldi. Haftanın ilk gününde programa konuk olan çocuğun dedesi üç gündür çocuğa ulaşamadıklarını söylemişti. Canlı yayın sırasında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yapılan bir ihbar sonucu çocuğun öldüğü anlaşıldı.

 Müge Anlı’da Kayıp Olarak Aranan Ali Atabey’in Feci Ölümü

10.06.2019 - 13:05

Güncelleme : 10.06.2019 - 13:05

Müge Anlı 10 Haziran 2019 yeni bölümde İstanbul Halkalı’da kaybolan 11 yaşındaki Ali Atabey’i aramaya başlamıştı. Küçük çocuğun bayramdan beri ortada olmadığı belirtilirken, dedesi bugün canlı yayına gelerek yardım istedi. Sadece 1 saat içinde acaba haber geldi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ulaşan izleyiciler, 11 yaşındaki çocuğun ölü olarak bulunduğunu haber verdi.

DEDESİ HEMEN STÜDYODAN ALINDI

Canlı yayın sırasında acı haberi alan Müge Anlı çocuğun dedesini hemen stüdyoda dışarı çıkardı ve onlarla dışarıda görüştü. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi ile birlikte dede çocuğun cesedinin bulunduğu olay yerine gitti. Ancak karşılarında gördükleri manzara gerçekten korkunçtu. Küçük çocuk park halindeki bir minibüs ile duvar arasına sıkışmış şekilde ölü bulundu.

MİNİBÜSE GİRİP ÇIKAMAYINCA…

Müge Anlı daha sonra olay yerine canlı bağlantı yaparak olayın detaylarını anlattı. Küçük çocuğun minibüse girdiğinin tahmin edildiği ve park halindeki minibüsün kapısını içeriden açamayınca camı kırık çıkmaya çalıştığı belirtildi. Ancak duvar ve minibüs arasına sıkışan çocuk epilepsi hastası da olduğu için burada nöbet geçirdiği ve hayatını kaybettiği tahmin ediliyor. Savcı tarafından olay yerinde yapılan incelemenin ardından küçük çocuğun cenazesi otopsi yapılmak üzere adli tıp Kurumu’na kaldırıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.