New York Manhattan’da Bir Helikopter Gökdelene Çarptı

ABD'nin New York kentinde bulunan Manhattan Bölgesi'nde bir helikopter önce gökdelene çarptı ardından da binanın son katına düştü.

10.06.2019 - 21:58
10.06.2019 - 21:58
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Düşen helikopter ile ilgili New York itfaiye departmanından yapılan açıklamada, helikopterin Manhattan’ın orta bölgesinde bulunan Times Meydanı yakınlarında bir gökdelenin son katına çarptığı belirtildi.

“RUTİN BİR İNİŞ DEĞİL”

Helikopterin çarpmanın ardından binanın son katına düştüğü öğrenilirken olaya İtfaiye ve polis ekiplerinin müdahale ettiği belirtildi.

Olay yerinde gazetecilere açıklama yapan New York Valisi Andrew Cuomo, “Helikopterin bu binaya inmek istemesinin nedenini bilmiyoruz. Bu rutin bir iniş değil.”  ifadelerini kullandı.

Amerikan basınında yer alan haberlerde ilk belirlemelere göre olayda 1 kişinin hayatını kaybettiği bilgisayar. Olayda öyle olduğu iddiası New York itfaiye departmanı tarafından da doğrulandı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim