Okan Buruk Hafta Başında Başakşehir’e İmza Atacak

Medipol Başakşehir, Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’a gitmesinin ardından teknik direktör koltuğuna Okan Buruk’u oturtmaya hazırlanıyor. Medipol Başakşehir’in prensip anlaşmasına vardığı Okan Buruk ile hafta başında sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Medipol Başakşehir, Teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Beşiktaşlı anlaşmasının ardından teknik direktör arayışına girmişti. Ramazan Bayramı öncesinde Okan Buruk ile görüşmelere başlayalım Medipol Başakşehir’in prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

HAFTA BAŞINDA İMZALAR ATILACAK

Resmi sözleşme de artık sona gelindi öğrenilirken küçük detaylarına edilmesinden sonra Medipol Başakşehir’in tecrübeli teknik Adam ile hafta başında resmi sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.

Başkan Göksel Gümüşdağ’ın da katılımı ile Pazartesi ya da salı günü bir imza töreni düzenleneceği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

KADRO İMZADAN SONRA PLANLANACAK

45 yaşındaki teknik direktörü Okan Buruk’un resmi imzaların atılmasından sonra yönetimi ile birlikte gelecek sezon için kadro kurmaya başlayacağı öğrenildi.

Okan Buruk, Şampiyonluk yarışında son 3 sezonda oldukça iddialı olan Medipol Başakşehir’i gelecek sezon da aynı yerde tutmayı planlıyor. Ayrıca tecrübeli teknik adamın son dönemlerde transferin gözde isimleri olan Edin Visca, İrfan Can ve Mahmut Tekdemir gibi futbolcuların kadroda kalmasını istediği öğrenildi.

Bu futbolcuların yanına transfer yaparak tabloyu daha da güçlendirmek isteyen Okan Buruk, yeni sezona Medipol Başakşehir’in başında iddialı girmeyi hedefliyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.