Ordu Valisine Hakaret İddialarından Bu Yana Ortada Olmayan Ekrem İmamoğlu Nerede?

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu Valisi’ne hakaret ettiği görüntülerin yayınlanmasından bu yana ortada görünmüyor. 23 Haziran seçimlerine Kısa bir süre kalmasına rağmen Ekrem İmamoğlu’nun ortada olmaması merak konusu oldu. Ekrem İmamoğlu’nun ailesi ile birlikte Muğla Dalaman'a tatile gittiği iddia edilirken, rakibi AK Parti Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu’nun Göcek'te olduğunu öne sürdü.

 Ordu Valisine Hakaret İddialarından Bu Yana Ortada Olmayan Ekrem İmamoğlu Nerede?

09.06.2019 - 16:06

Güncelleme : 09.06.2019 - 16:06

Karadeniz turunu tamamlayan ve bu sırada Ordu Valisine hakaret ettiği iddiaları gündeme gelen Ekrem İmamoğlu iki gündür sahalardan uzak. 23 Haziran seçimlerine Kısa bir süre kalmasına rağmen Ekrem İmamoğlu’nun ortada olmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

AİLESİYLE TATİLE ÇIKTI

Alınan bilgiye göre Karadeniz’de Bayram boyunca miting yapan Ekrem İmamoğlu kiralanan uçakla Dalaman Havalimanı’na gitti. Ailesiyle burada bir araya gelen Ekrem İmamoğlu Bayram tatilinin son 2 günlük gözlerden uzak ve dinlenerek geçirmeyi tercih etti.

BİNALİ YILDIRIM’DAN FLAŞ İDDİA

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ise bu sabah saatlerinde katıldığı bir canlı yayında Ekrem İmamoğlu’nun Dalaman’da değil Fethiye’nin Göcek Mahallesi’nde olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.