Polis Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı! Bakan Soylu: “10 Bin Polis Alımı Yapılacak”

Polis alımı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 10 bin polis alımı yapılacağını açıkladı. Peki 2019 polis alımları ne zaman? POMEM başvurularını adaylar hangi tarihlerde yapacak? Süleyman Soylu'dan adaylara müjdeli haber!

 Polis Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı! Bakan Soylu: “10 Bin Polis Alımı Yapılacak”

10.05.2019 - 6:16

Güncelleme : 17.05.2019 - 23:41

POMEM POLİS ALIMI TARİHİ BELLİ OLDU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bir TV programında canlı yayımda açıklamalarda bulunmuştu. POMEM polis alım tarihi ve polis alımı sayısı hakkında açıklama yapan Bakan’ın ifadelerine göre Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı 2019 yılı yeni polis alım ilanı Eylül 2019 ‘da yayımlanacak ve 10 bin polis alımı yapılacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 10 Bin Polis Alımı Konusunda Yaptığı O Açıklama;

“Hem de 13 bin polis vereceğiz. Söz verdim, bunun 3 binini trafiğe vereceğiz bunun 10 binini de Trakya bölgesine de biraz cömert davranacağız. Onlar bugüne kadar sabrettiler, ama şimdi zamanıdır. Bir 10 bin polis alımına daha çıktık, oradan da göndereceğiz, Eylül ayında bir 10 bin polis daha alacağız. Oradan da göndereceğiz. Jandarma asayiş için 25 bin alımımız var.” açıklamasında bulunmuştu.

Personel Alımları & Tüm İlan ve Haberlerden Haberdar Olmak İçin Grubumuza Katılabilirsiniz. Grubumuza katılmak için tıklayınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.