Reynmen Merhum Şarkıcı İbrahim Erkal’ın Sen Aldırma Şarkısına Düet Yaptı

Derdim Olsun şarkısıyla dijital platformda tıklanma rekorları kıran Reynmen bu defa şarkıcı İbrahim Erkal’ın Sen Aldırma şarkısını düet yaptı. Reynmen ve Bilal Sonses’in “Sen Aldırma” düeti dijital platformlarda yerini aldı.

08.06.2019 - 20:50
08.06.2019 - 20:50
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, geçtiğimiz aylarda dijital platformlarda yayınlanan “Derdim Olsun” şarkısı ile rekorları altüst etmişler. Sahte tıklama tartışmalarını da beraberinde getiren Derdim Olsun şarkısının ardından bu defa Reynmen, merhum şarkıcı İbrahim Erkal’ın Sen Aldırma şarkısına yaptığı düetle gündeme geldi. Reynmen ve Bilal Sonses’in Sena Aldırma düeti dijital platformda yayınlandı.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI BEĞENDİ

Reynmen’in yeni şarkısı “Sen Aldırma” şimdiden sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi. Bu şarkının Derdim Olsun şarkısını geçip geçmeyeceği ise merak konusu oldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim