Saç Dökülmesine Ihlamur Çözümü

Henüz çiçek açmışken kokusu ile büyüleyen ıhlamur bilinen en rahatlatıcı bitkilerden birisi. Çay olarak tüketildiği zaman vücuda A ve C vitamini takviyesinde bulunurken aynı zamanda kalsiyum deposu.

 Saç Dökülmesine Ihlamur Çözümü

09.08.2019 - 13:46

Güncelleme : 09.08.2019 - 13:46

Henüz çiçek açmışken kokusu ile büyüleyen ıhlamur bilinen en rahatlatıcı bitkilerden birisi. Çay olarak tüketildiği zaman vücuda A ve C vitamini takviyesinde bulunurken aynı zamanda kalsiyum deposu. Şu ana kadar duyulmamış özelliği ise saç dökülmesine de çare olması. Çay olarak tüketildiği zamanlarda periyodik kullanıma bağlı olarak saç diplerinin kuvvetlenmesini sağlıyor.

Çok zengin içeriğe sahip olan ıhlamur, sağlığımızı korumak adına bol kalsiyum, A ve C vitaminleri içermektedir. Zengin içeriği ile sağlığımızı korumak için en güvenilir takviyelerden biridir.

Yatmadan önce 1 bardak ıhlamur çayı ile rahat bir gece geçirmek mümkün. Aynı zamanda sinir sisteminde gerginliği azaltmak için sinirleri kuvvetlendirmeyi sağlar. Yatıştırıcı olma özelliği sayesinde rahatlatıcı ve iyi bir uyku vericidir. Yatıştırıcı olmanın yanında kanı temizler, kan dolaşımını destekler nitelikte olup varsa kansızlığınızın giderilmesine yardımcı olur.

Vermiş olduğu bu desteklerle vücut direncini arttırmaktadır. Ter söktürür ve vücut üzerinde antioksidan etkiye sahiptir. Belki de en dikkat çekici özelliği olarak saç köklerini derinlemesine besleyerek saç dökülmesini önlemiş olur.

Haftada 3 bardak ıhlamur içerseniz…

Daha canlı ve kuvvetli saçlar için en azından haftada 3 bardak ıhlamur çayı ile saçlarınıza özel ve doğal bakım yapmış olursunuz. Aynı zamanda sağlığınız üzerindeki antioksidan etkisi ve yatıştırıcı özelliği ile sizi dengede ve sağlıklı tutmak için en büyük destekçiniz olacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.