1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sağlık Bakanlığı Kanser Aşısı İçin Küba’dan Bir Heyetin Geleceğini Duyurdu

Sağlık Bakanlığı bir son dakika açıklaması yaparak, uluslararası işbirliğini artırdıklarını, kanser aşısı ve ilaçları konusunda Küba ile çalışma grubu kurma kararı alındığını duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre Küba’dan bu hafta bir heyet Türkiye’ye gelecek.

Ramazan Ayı’nda Oruç Tutacaklara Canan Karatay’dan Uyarılar!

Yaptığı açıklamalarla gündeme olan Profesör Doktor Canan Karatay Geçtiğimiz günlerde Kocaeli tıp fuarında yaptığı konuşma ile bir kez daha gündeme oturdu. Canan Karatay’ın “çayın içine tereyağı koyun” önerisi sosyal medyada en çok Konuşulanlar arasına girdi. Ayrıca Canan Karatay yaptığı konuşmada Ramazan ayında oruç tutacaklar için önerilerde de bulundu.

Dünyanın En Sağlıklı 10 Yiyeceği

Sağlıklı beslenme günümüzde artık ihtiyaç haline geldi. Gerek GDO’lu ürünler gerekse tarım ilaçları sağlığı tehdit ediyor. Bu durumda da dünyanın en sağlıklı yiyecekleri neler sorusu gündeme geliyor. Peki, sağlıklı beslenme için ne yapmak gerek? Hangi yiyecekler daha sağlıklı? İşte merak edilen soruların yanıtları…

Nadir Görülen Genetik Hastalık Yüzünden Derisiz Doğdu

1 Ocak 2019 tarihinde dünyaya gelen bebek nadir görülen bir genetik hastalık nedeniyle derisiz doğdu. Bebeğin hayatının ilk 4 ayı hayatta kalmasını sağlayabilmek için Ağrı tedavisi ve Tıbbi tedavilerle geçti. Aile bebeklerine, “Cesur biri” anlamını taşıyan Swahili adını verdi. Bebeğin dünyaya geldiğinde ağırlığının sadece 1.36 kilogram olduğu belirtildi.

1/6123456