Şamil Oymak Kimdir? Kadıköy Acil Evini Neden Bastı?

Sosyal medyada yayılan haberler üzerine Şamil Oymak kimdir sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. Şamil Oymak ve Kadıköy Acil haberi başta Ekşi Sözlük olmak üzere birçok sosyal paylaşım sitesinde infial yarattı. Peki, Şamil Oymak kimdir, Kadıköy acil evini neden bastı? İşte detaylar…

Sabah saatlerinde Ekşi Sözlük üzerinden yayılan bir olay kısa süre sonra bütün sosyal paylaşım sitelerinde yer buldu. Rap müziğin sevilen ismi Şamil Oymak, kişisel sosyal medya hesabından dün akşam yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada infial yarattı. Takipçilerinden hikayelerinin ekran görüntülerini almasını isteyen Şamil oymak daha sonra bu hikayeleri kaldırdı.

EKŞİ SÖZLÜK’TE OLAY YARATTI

Kısa süre sonra @abv adlı rumuzlu Ekşi Sözlük yazarı bir başlık açarak yaşananları anlattı ve sosyal medyada herkesin bilgisine sundu. Şamil oymak olayının detayları o başlıkta şu şekilde anlatıldı;

“Kadıköy’ün bilinen rapçileri arasında bulunan şamil oymak’ın dün gece kendi tayfası olan kadıköy acil tarafından evi basıldı. Evinin basılmasının sebebi ise kadıköy acil tayfasının nasıl bir bok çukuru olduğunu ifşa etmesi. Şimdi linkleri hazırlayıp size bu heriflerin küçük çocukların zihinlerini uyuşturucuyla nasıl etki altına aldığını şamil oymak’ın açıklamalarıyla göstereyim.

Öncelikle şamil oymak’ın instagram hikayesinde kadıköy acil tayfasının ne b.. olduğunu ifşa ettiği gönderiler:

Buradaki açıklamalardan da anlaşılacağı gibi kadıköy acil rap tayfasının başındaki insanlar küçük çocukların zihinlerini uyuşturucuyla zehirliyor. Bu bir iddia fakat bunları açıklayan kişi şamil oymak, bir kadıköy acil üyesi. Zaten sonrasında evini basıyorlar kadıköy tayfası olarak. Evi basıldığı an canlı yayın açıyor onu da paylaşacağım fakat önce kadıköy acil whatsapp grubuna ait ss’lere geçelim.

Bu açıklamalar sonucu nasıl korkmuşlar. Ekran görüntülerinde şehinşah da var.

Açıklamalardan sonra şamil oymak’ın evini basıyorlar ve o sırada kendisi canlı yayın açıyor. Videoda gözüktüğü kadarıyla evin içinde kadıköy acil tayfasından çağrı ünsal’da var.

Şu anda twitter’da orda burda kadıköy tayfası şamil’in sorunları olduğunu ve kendinde olmadığıyla alakalı açıklamalar yapıp olayın üstünü kapatmak istiyorlar çünkü yedikleri boklar kariyerlerini bitirebilir.

Olayların üstünü kapatmaya çalıştıklarının bir örneği olarak çağrı ünsal’ın attığı twitler.

Lütfen bu başlığı yukarı taşıyarak bu çeteyi herkesin görmesini sağlayalım. Bunlar daha buz dağının görünen kısmı. Daha neler neler çıkacaktır altından.”


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.