Şarkıcı Melek Mosso Sahnede Yaptığı Orta Parmak Hareketi ile Tepki Çekti

Genç şarkıcı Melek Mosso, konseri sırasında sahnede bacaklarını gösterip orta parmak hareketi yapınca, sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları bu harekete sert tepki gösterdi.

Son dönemlerin gözde şarkıcılarından olan Melek Mosso, konser sırasında elbisesinden bacaklarını açıp kadınlara seslendi. Kadınlara destek mesajı veren şarkıcının konuşmasının sonunda yaptığı orta parmak hareketi sosyal medyada tepkilere neden oldu. Elbette Melek Mosso’nun bu hareketini destekleyen sosyal medya kullanıcıları da vardı.

“AKSİNİ SÖYLEYENLERE…”

Konser sırasında yaptığı hareketlere Twitter gündemine oturan Melek Mosso, şu ifadeleri kullandı; “Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun, kimsenin nasıl davranmanız gerektiğine, nasıl konuşmanız gerektiğini söylemesine, ne yapmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok ihtiyacınız yok kızlar. Sizin kendi kanatlarınız var kimsenin kanatları altında durmanıza ihtiyacınız yok. aksini söyleyenlere …..”. Bu konuşmasının ardından sahnede orta parmak işareti yapan şarkıcı sosyal medyanın gündemine geldi.

Sosyal medya kullanıcıları arasında şarkıcının bu hareketine tepki gösteren de vardı destek olan da.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.