Seren Serengil Acun Ilıcalı Düellosunda Sıra Serende Hadi İspat Et Acun

Avukatı aracılığı ile açıklamada bulunan Seren Serengil'in hiç bir zaman TV8 den iş istemediği eğer böyle birşey varsa Acun Ilıcalı'nın bunu ispat etmesi istendi. Gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi açıklaması bekleniyor.

 Seren Serengil Acun Ilıcalı Düellosunda Sıra Serende Hadi İspat Et Acun

29.07.2019 - 13:06

Güncelleme : 29.07.2019 - 13:06

Avukatı aracılığı ile açıklamada bulunan Seren Serengil’in hiç bir zaman TV8 den iş istemediği eğer böyle birşey varsa Acun Ilıcalı’nın bunu ispat etmesi istendi. Gözler Acun Ilıcalı’ya çevrildi açıklaması bekleniyor.

İddialar göre, Seren Serengil’in Tv100 kanalında Cengiz Semercioğlu ile beraber sunduğu ‘Duymadık Demeyin’ adlı magazin programındaki işine son verilmişti. Ancak Seren Serengil, bu durumu bir türlü kabullenememiş ve Ağustos ayı başında tekrar Tv 100’de Cengiz Semercioğlu ile beraber programa devam edeceğini iddia etmişti.

Fakat Tv100 kanalından gelen bilgiler, Seren Serengil’in doğru söylemediği yönündeydi. Bu sırada, Seren Serengil, Tv 8’deki magazin programını ve Seray Sever’i eleştiren sözler sarf etmeye başlamıştı.

Seren Serengil’in son zamanlarda, Tv 8’deki ‘Gel Yazın Konuşalım’ magazin programını ve sunucusu Seray Sever’i neden hedef aldığı ortaya çıktı. Meğer, Seren Serengil, Tv8’de işe girebilmek için haber göndermiş ancak işe kabul edilmemiş.

Bu durumu kanıtlar nitelikte bir paylaşım medya patronu Acun Ilıcalı’dan geldi. Normalde bu konularla ilgili pek konuşmayan Acun Ilıcalı, bir Instagram paylaşımıyla Seren Serengil’e nokta atışında bulundu.

Acun Ilıcalı, ”Seren Serengil’in kanalımızı karalamaya çalışmasındaki sebep kanalımızda çalışmak istemesi ve reddedilmesi olabilir mi acaba? :)” paylaşımında bulundu.

Seren Serengil iddiayla ilgili olarak avukatını harekete geçirdi. Acun Ilıcalı’yı dava edecek olan avukat ünlü televizyoncuyu ”Kişilik haklarının ihlali ve kişi hakkında karalama kampanyası yapmakla” suçladı.

Serengil kimdir?

Seren Serengil, 6 Nisan 1976 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesinde doğdu. Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil ve Nevin Teoman‘ın kızıdır. 4 yaşındayken anne-babası ayrılır. Çocukluğu Nişantaşı’nda annesinin yanında geçti. Annesi sekiz sene baleye gönderdi, klasik piyano dersleri aldırttı. İstanbul’da Yıldız Kolejinde okuduktan sonra Londra‘da, sonrada İsviçre’nin Montrö kentinde Buisness okudu. Anneannesi “Marcella” adında bir İtalyandı, dedesi Türk, teyzeleri, kuzenleri hepsi İtalyan kültürüyle büyümüş. Annesi Nevin hanım Seren’i sıkı yetiştirmek için, Montrö’de rahibelerin okuttuğu, erkeklerin olmadığı, köyde bir okula gönderdi. Ancak iki sene dayanabildi.

Seren Serengil, 16 yaşında sahne hayatına atıldı. 4 sene boyunca Türkiye’nin en genç assolisti olarak sahnelere çıktı.İlk sahne deneyimine 16 yaşında İbrahim Tatlıses ile aynı gazinoda assolist olarak başlayan Seren Serengil daha sonra Emrah‘la sahnede ve dizilerde ikili çalışmalarıyla da çok beğeni topladı.

Türkiye ilk olarak 1990 yılında Mehmet Aslantuğ ile başrolü paylaştığı köylü güzeli bir genç kızı canlandırdığı “Başka Olur Ağaların Düğünü” adlı TRT dizisinde tanıdı. Seren Serengil 2000 yılında televizyonlarda (TGRT) üç sene evlilik programı sundu; sonra da (2012 31 ocak) ayrılan çiftleri barıştırma formatında Türkiye’deki ilk aşk temalı evlilik programların sunuculuğunu yaptı. Yayın saati çok erken diye işi bıraktı.

İlk albümünde okuduğu “Bana Herşey Seni Hatırlatıyor” şarkısı onu zirveye taşıdı.Seren Serengil‘in sevilen şarkıları; Bana herşey seni hatırlatıyor”, “Alışmak sevmekten daha zor geliyor”, “Sen şansını kaybettin”, “Mümkün değil”, “Sürünüyorum”, “Bu gecenin hatrına”, “Ben adamı ayrılırken tanırım”, “Ya seninle ya sensiz”.Seren Serengil, “Benim hikayem” dediği; anne babası ayrılmış bir çocuğun hikayesini anlattığı “Nefret” adlı kitabı 29 Haziran 2007 tarihinde yayınlandı. Seren Serengil, kitabında Barselona’da yanlışlıkla uyuşturucudan kendisinin 11 gün, annesinin de 40 gün hücrede kaldığını dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.