Sevcan Orhan Videotorakoskopi Operasyonu Geçirdi! Ünlü Sanatçı Kanser Mi?

Türk halk müziğinin sevilen isimlerinden Sevcan Orhan'ın yoğun bakımda olduğu haberleri dün basına yansımıştı. Özel bir hastanede tedavi altında bulunan Sevcan Orhan, 'Videotorakoskopi' operasyonu geçirdi. Hayranları Sevcan Orhan'ın sağlık durumunu merak ederken ünlü sanatçı kanser mi soruları da beraberinde geldi.

 Sevcan Orhan Videotorakoskopi Operasyonu Geçirdi! Ünlü Sanatçı Kanser Mi?

20.05.2019 - 18:25

Güncelleme : 20.05.2019 - 18:25

Türk halk müziğinin güçlü seslerinden Sevcan Orhan özel bir hastanede yoğun bakımda tedavi altına alındı. ‘Videotorakoskopi’ operasyonu geçiren Orhan’ın hayranları bu haberin ardından büyük korku yaşadı. Sevcan Orhan’a yapılan bu operasyon genel olarak akciğerde belirlenen şüpheli bir kitleden biyopsi örneği alınması ya da kitlenin tamamının temizlenmesi ile gerçekleşiyor. Ünlü sanatçının yoğun bakımda olduğunu duyulmasının ardından akıllara Sevcan Orhan kansere mi yakalandı soruları geldi.

AĞABEYİ INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Sosyal medyada Felaket tellalı olarak bilinen ses sanatçısı Onur Akay, Sevcan Orhan’ın hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı haberini Geçtiğimiz günlerde vermişti. Ünlü sanatçının sağlık durumu merak edilirken beklenen açıklama Sevcan Orhan’ın kendisi gibi sanatçı olan ağabeyi Cihan Orhan tarafından yapıldı. Sevcan Orhan ile çekilmiş bir çocukluk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Cihan Orhan, “dünyada ki en güzel tbt Abin kurban olur sana kuzummmm’’ notunu düştü.

SEVCAN ORHAN KİMDİR?

Sevcan Orhan, İstanbul’da 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincan kökenli bir ailenin kızı olan Sevcan Orhan 1994 yılından itibaren babasından öğrendiği bağlama ile müzik hayatına başlamıştır. 1994 yılında profesyonel olarak eğitim almak için özel bir müzik okuluna kaydolan Sevcan Orhan, burada eğitimini tamamlamıştır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.