Şeyma Subaşı’nın Kitabı Ön Satışa Çıktı, Sosyal Medya Kullanıcıları Tepki Gösterdi

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra hayatını anlatan bir kitap yazmaya başlayan Şeyma Subaşı'nın kitabı ön satışa çıktı. Şeyma Subaşı kitabına, "Sadece Şeyma" adını verdi. Sosyal medya kullanıcıları Şeyma Subaşı'nın kitap yazmasına tepki gösterdi.

 Şeyma Subaşı’nın Kitabı Ön Satışa Çıktı, Sosyal Medya Kullanıcıları Tepki Gösterdi

15.06.2019 - 13:30

Güncelleme : 15.06.2019 - 13:30

Acun Ilıcalı’nın boşandığı eşi Şeyma Subaşı, hayatını anlattığı “Sadece Şeyma” isimli bir kitap yazdı. Kitabın ön satışının internet üzerinden başladığı duyuruldu. Ayrıca Şeyma Subaşı’nın fotoğrafının yer aldığı kitap kapağı da yayınlandı. Kitapla ilgili paylaşılan ilk metin şekilde oldu;

“Hatırladığım ilk anı neydi?
Annemle babamın bana sıkıca sarıldığı aklıma geliyor.
Hepimizin güldüğünü hatırlıyorum sonra. Ve anneannemin masallarını.
İlk anılarımı bulutlar üzerindeymişim gibi hatırlıyorum, sonrası fırtına… hepinizin bildiği gibi… ve şimdi yine pembe bulutlar… hepimizin yaşadığı gibi…
Ben de bir annenin gözünün nuru, bir babanın altın saçlı kızıyım. Ve küçük bir kız çocuğunun, kucağında uyumayı çok sevdiği annesiyim.
Bunları unutmadan okuyun isterim hayatımı… “

SOSYAL MEDYA KULLANICILARINDAN TEPKİ

Şeyma Subaşı’nın kitap yazdığı kitabının ön satışa çıktığı haberlerinin duyulmasının ardından sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. Birçok sosyal medya kullanıcısı Şeyma Subaşı’nın hangi bilgi ve birikimle kitap yazdığını Merak ettiklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.