Şırnak İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor! Çeşitli Kadrolarda 33 Personel Alımı! İşte Şartlar

Şırnak İl Özel İdaresi personel alımı ilanı yayımlattı. Farklı kadrolarda 33 personel işçi alımı yapılan ilanda başvuru şartları ve kadrolar için ayrıntılar haberimizde!

 Şırnak İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor! Çeşitli Kadrolarda 33 Personel Alımı! İşte Şartlar

11.05.2019 - 13:14

Güncelleme : 17.05.2019 - 23:44

İŞKUR Kurum dışı personel alımları kapsamında Şırnak İl Özel İdaresi personel işçi alımı yapıyor. Başvuruların başladığı ilanda 18 şoför, 14 temizlik personeli ve 1 operatör olmak üzere 33 personel alımı için Şırnak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü üzerinden ilan yayımlandı.

ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ BAŞVURU VE ŞARTLARI

Başvuruların başladığı ilanda başvuru işlemleri Şırnak İl Özel İdaresinden 13 Mayıs tarihine kadar yapılabilmektedir. Şartları taşıyan adaylar sağlık raporu, nüfus kayıt örneği, kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, öğrenim belgesi ve ehliyet isteyen alım için B sürücü belgesi ile 13 Mayıs mesai bitimine kadar başvuru yapabilirler. Adaylar herhangi bir bilgi amaçlı 0486 216 10 36 nolu iletişim numarasından Şırnak İl Özel İdaresi ile iletişime geçevbilirler.

Şoför alımı için kamu haklarından mahkum olmamak, ilkokul mezunu olmak, Şırnak ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak yeterlidir.

Temizlik görevlisi alımı için kamu haklarından mahkum olmamak, ilkokul mezunu olmak, Şırnak ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir.

Operatör alımı için Şırnak ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, kamu haklarından mahkum olmamak, ilkokul mezunu olmak, ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak yeterlidir.

Şırnak İl Özel İdaresi Resmi İlan Belgesi

şırnak il özel idaresi personel alımı 2019 şırnak il özel idaresi personel alımı 2019 şırnak il özel idaresi personel alımı 2019 şırnak il özel idaresi personel alımı 2019

Personel Alımları & Tüm İlan ve Haberlerden Haberdar Olmak İçin Grubumuza Katılabilirsiniz. Grubumuza katılmak için tıklayınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.