Şok 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Şokta Kırtasiye Ürünleri Büyük İndirimde

Şok Market okulların açılmasına kısa bir süre kala düzenlediği yeni kampanya ile dikkat çekiyor. Okul alışverişini şok ucuz fiyatlarla almak isteyenler için Şokta bu hafta kırtasiye ürünlerinde harika indirimler var.

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden olan Şok, haftalık düzenlediği aktüel kampanyalar ile büyük ilgi görüyor. Her hafta düzenlenen özel indirimler tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Haftalık kataloglarda pek çok ürün grubuna yer veren Şok bu ürünleri belirli günlerde piyasanın altında fiyatlar ile satışa sunuyor.

Şok aktüel adı altında satışı yapılan ürünler ise daha marketler açıldığı anda büyük bir taleple karşılanıyor. Aktüel kataloğunda yer alan ürünler marketlerden kısa sürede tükeniyor. Şok’ta yine tüketiciler için harika fırsatlar içeren yeni bir kampanya var! Okulların açılmasına az bir zaman kaldı ve hem öğrenciler hem veliler büyük bir alışveriş için kolları sıvamaya başladı. Okul öncesi bir fırsat olarak görülüp pek çok yerde yüksek fiyatlar velilerin canını sıkarken Şok buna da bir çözüm getiriyor! Bu hafta kataloğunu kırtasiye ürünlerine ayıran şokta okul öncesi alışverişinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Kırtasiye Kampanyası Ne Zaman Başlayacak?

Okul alışverişi için hazırlanan ve kırtasiye ürünlerini uygun fiyatlardan sunacak olan kampanya 28 Ağustos tarihinde başlayacak. Bu tarihten itibaren Türkiye’nin 81 ili ve ilçesinde yer alan şok marketlerde belirlenen ürünler uygun fiyatlardan satışta olacak. Peki bu hafta şokta hangi kırtasiye ürünleri yer alacak? ve fiyatları nasıl olacak. İşte bu sorunun cevabını en doğru şekilde bulmanız için bizde Şok 28 Ağustos 2019 Aktüel ürünler kataloğunu sizler için detaylı bir şekilde inceledik.

→ŞOK İNDİRİMLERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN←
GOOGLE ” AKTUEL.NET ŞOK ” YAZABİLİRSİNİZ!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.