ŞOK Aktüel 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Kataloğu! ŞOK’ta Bu Hafta Neler Var?

Şok aktüel ürünler kataloğu 15 Haziran 2019 tarihinden itibaren başlayacak indirimli ürünlerini yeni bir broşür ile duyurdu. Şok Aktüel Ürünler hafta sonu kampanyası içerisinde hangi ürünler indirimde olacak? İşte şok 15 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile gelen ürünler…

 ŞOK Aktüel 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Kataloğu! ŞOK’ta Bu Hafta Neler Var?

14.06.2019 - 2:16

Güncelleme : 14.06.2019 - 11:11

Tüketicilerin en çok tercih ettiği market zincirlerinden olan Şok Market, her hafta yepyeni aktüel ürünler kampanyaları ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. 15 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta sonu için yayınlandı. Çarşamba günü başlayan kampanyası hala devam eden ünlü marketler zinciri, hafta sonu yepyeni fırsat ürünleri ile sizleri buluşturmaya hazırlanıyor. Birbirinden farklı indirimleriyle 15 Haziran Cuma günü tüketicileri bir kez daha mutlu etmeye hazırlanan Şok Market bu hafta sizlere neler sunuyor? Şok aktüel ürünler kataloğu ile hafta sonu neler geliyor? Merak ettiğiniz Şok market aktüel ürünlerinin listesini sizler için derledik.

Şok aktüel kataloğu bildiğiniz gibi her zaman yeni ve kaliteli ürünlerle dolup taşıyor. Özellikle hafta sonunda şok markette birçok teknoloji ürünü görüyoruz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde çok sayıda ürünü en uygun fiyatlarla sizlere ulaştıran Şok Aktüel bu hafta da geleneği bozmuyor. Şok aktüel 15 Haziran kataloğu içerisinde yine bütçenize hitap eden kaliteli ürünler yer alıyor. İsterseniz sizleri daha fazla merakta bırakmayalım ve Şok Aktüel ürünler kataloğu (15-16 Haziran)  kataloğu ile bir an önce buluşturalım. Ayrıca yazımızın devamında Şok aktüel ürünler kataloğu resimleri de bulabilirsiniz.

ŞOK AKTÜEL 15 HAZİRAN 2019 İNDİRİM KAMPANYASI

15 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğu ile beklediğiniz ürün fırsatları geliyor. Hafta sonunda sizlere kapısını açacak olan Şok Market ucuz alışveriş imkanını bir kez daha ayağınıza kadar getiriyor. Kaliteli ve hesaplı alışverişin tadını çıkarmak isteyenler için ŞOK indirim broşürü ile gelen ürünler şu şekilde;

  • Ön cam metalize güneşlik 6,99 TL
  • Telefon uyumlu mikrofonlu kulaklık 12,95 TL
  • Sunmild Lastik tamir spreyi (300 ml.) 12,95 TL
  • Telefon tutacağı mıknatıslı 8,99 TL
  • Araç çakmak şarjı 9,99 TL
  • Araç içi telefon tutacağı 8,99 TL
  • Go Kidy ilk arabam ATV 39,90 TL
  • İOS – Android Aux kablo 6,99 TL

Şok 15 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile tek sayfalık indirim fırsatlarını sizlerle buluşturuyor. Her broşürde olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde sizleri bekleyen indirimli ürünler var. Şok aktüel kataloğu ile 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3 kilogram Persil toz deterjan 20 TL yerine 15 TL, Famillia parfümlü tuvalet kağıdı 14,90 TL yerine sadece 7 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun ve cumartesi günü mutlaka markete uğrayın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.