ŞOK Market 578 Personel Alımı İçin İŞKUR Üzerinden İlan Yayınladı

Şok Market, İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanlar çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Şok Market personel alımı ilanı kapsamında 578 kişiyi istihdam edecek.

 ŞOK Market 578 Personel Alımı İçin İŞKUR Üzerinden İlan Yayınladı

24.05.2019 - 23:03

Güncelleme : 24.05.2019 - 23:03

Şok Marketler Zinciri, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladığı personel alımı ilanı ile 578 personel alımı yapacağını duyurdu. Şok Market’in yayınladığı ilan ile alınacak personeller farklı şehirlerde bulunan şubelerde istihdam edilecek. Şok Market personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyenler için detaylı bilgiler haberimizin devamında…

ŞOK PERSONEL ALIMI İLANI İŞKUR

Şok Market, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladığı personel alımı ilanı ile Türkiye genelinde çok sayıda personel istihdamı yapacağını duyurdu. Şok personel alımı kapsamında engelli personel istihdamı da gerçekleştirilecek. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda alınacak olan personellerden istenen başvuru şartları şu şekilde;

  • Esnek vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Perakende Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • İletişim becerisi yüksek
  • Müşterileri güler yüzlü karşılayan ve uğurlayan
  • Müşteri ve hizmet odaklı çalışma anlayışımız sahip
  • Reyonda ve kasa noktasında ürünün fiyat ve etiket kontrollerini yapabilen
  • Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlayabilen.

ŞOK PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN POZİSYONLAR

İŞKUR üzerinden yayınlanan Şok Market personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre alımlar Türkiye genelinde gerçekleştirilecek. Alım yapılacak şehirlerde bulunan marketlerde İstihdam edilecek olan personeller, market elemanı,  beden işçisi, Perakende satış elemanı, Reyon görevlisi, Ambar ve depo görevlisi, Kasiyer, satış danışmanı, Forklift operatörü pozisyonlarında görevlendirilecek. Şok Market personel alımı kapsamında toplam 578 personel istihdam edilecek. En fazla alım İzmir’de yapılacak.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN TAMAMLANACAK

Şok personel alımı başvurusu yapmak isteyen adaylar İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek. Aynı zamanda adaylar kendi şehirlerinde bulunan İŞKUR merkezlerine giderek danışmanları ile birlikte başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.