Survivor 11 Haziran 2019 Yeni Bölüm Neden Yok? TV8 Yayın Akışı

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor 11 Haziran 2019 yeni bölümü ile bu akşam TV8 yayın akışı içerisinde görünmüyor. Fenomen yarışmayı yakından takip eden izleyiciler, Survivor bugün neden yok sorusunun yanıtını arıyor. Survivor bu akşam var mı sorusunun yanıtını bizde sizler için araştırdık. İşte detaylar…

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2019 yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Fenomen yarışma programını yakından takip eden izleyiciler, Survivor 11 Haziran 2019 yeni bölüm neden yok sorusunun yanıtını şimdiden aramaya başladı. TV8 yayın akışı içerisinden Survivor 2019 çıkarıldı.

MİLLİ MAÇ NEDENİYLE YAYINLANMAYACAK

Bu akşam oynanacak olan Türkiye – İzlanda maçı nedeniyle Survivor 2019 yeni bölümü yayınlanmayacak. Survivor 12 Haziran 2019 yeni bölümde yarışmacılar aile ödülü için parkura çıkacak. İki etaptan oluşan oyunu oynayacak olan yarışmacılar, 2 oyunu da kazanmaları durumunda ailelerinden bir kişi Dominik’e gelecek ve bir araya gelecekler.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.