Survivor 15 Mayıs 2019 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da Kim Elendi?

Survivor 15 Mayıs 2019 Ödül oyununu kim kazandı? Tv8'in Fenomen yarışması Survivor 2019 ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bu akşam siyah ve beyaz takım yine bir ödül oyunu için parkura çıkacak. Son 2 haftadır araba ödülü dışında hiçbir ödülü kazanamayan beyaz takım bu akşam oldukça istekli. Ödülleri silip süpüren siyah takım ise bu akşam bir kez daha kazanmak istiyor. Peki, Survivor 2019 15 Mayıs ödül oyununu kim kazandı? İşte detaylar…

 Survivor 15 Mayıs 2019 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da Kim Elendi?

15.05.2019 - 19:13

Güncelleme : 16.05.2019 - 16:00

Tv8’in efsane yarışması Survivor 2019 15 Mayıs yeni bölüm ile Bu akşam izleyicileriyle buluşuyor. Survivor’da dün akşam yaşanan elemenin ardından siyah takım yarışmacıları bir hayli üzgün. Beyaz takım da yüksek uzun süreden beri ödül kazanamamanın getirdiği bir hırs var. İki takım da bu akşam çok istekli bir şekilde parkuru çıkıyor. Peki, Survivor 15 Mayıs 2019 Ödül oyununu kim kazandı? Ödül oyunu sırasında Bora ve Afrodity neden kavga etti? Survivor Türkiye son bölümde yaşanan gelişmeler.

ATAKAN’IN VEDASI SİYAH TAKIMI ÇOK ÜZDÜ

Survivor eleme bölümünde dün akşam elenen isim Atakan oldu. Yarışmanın başından bu yana bazı yarışmacıların kendisi üstünde kurduğu psikolojik baskıya yenik düşen Atakan son dönemlerde ciddi problemler yaşıyordu. Defalarca doktor kontrolüne giden Atakan mental olarak Survivor’ı kaldıramadı. Atakan’ın eğlenmesi siyah takım da büyük bir üzüntüye neden oldu. Özellikle son dönemlerde Atakan ile problem yaşayan yakın arkadaşı Yusuf elemenin ardından çok duygusal ifadeler kullandı. Yine Atakan ile gönül ilişkisi olduğu iddia edilen Katerina dalaka da o ödemeden dolayı duyduğu üzüntüyü verdiği röportajda dile getirdi.

SURVİVOR 15 MAYIS 2019  ÖDÜL OYUNU

Survivor 15 Mayıs 2019 ödül oyunu başlıyor. Kazanan takım teknoloji evine gidecek ve Türk Yunan ortak lezzeti olan fırında köfte patates yemeği ile buluşacak. Oyunda yarışmacılar birbirine bağlı şekilde oynayacak. İşte Survivor 15 Mayıs 2019 ödül oyunu canlı anlatım;

 • İlk mücadelede Nikos ve Okay karşılarında Emre ve Spyros var. Yarışmacılar parkuru birlikte tamamladı atışları Okay ve Emre yaptı. Emre Daha atışlara başlamadan önce Okay kazandı. Beyaz takım 1- siyah takım 0.
 • Şimdi beyaz takımdan Bora ve hikmet siyah takımdan Spyros ve Panaitis var. Atışları Bora ve Hikmet amca geldi. Kazanan Bora oldu ve beyaz takım 2-0 öne geçti.
 • Siyah takımdan Katerina dalaka ve beyaz takımdan Büşra Ria mücadelesi. Ria son anda düşürünce avantaj dimitraya geçti ve siyah takım ilk sayısını aldı.
 • Şimdi siyah takımdan Yusuf ve Panaitis, karşılarında Nicos ve Bora var. İki takım da bitişe birlikte geldi. Nicos ve Panaitis atışları yaptı ve Panaitis kazandı. Siyah takım 2  – beyaz takım 2.
 • Siyah takımdan Yusuf ve Emre karşılarında beyaz takımdan Okay ve Hikmey var. Parkurda büyük bir hızla gelen Yusuf ve Emre finalde bitirişi yapamadı ve kazanan Hikmet ile Okay oldu. Beyaz takım 3 – Siyah takım 2.
 • Şimdi beyaz takımdan Büşra ve Ria, karşıalarında siyah takımdan Katerina ve Dimitra var. Bu defa atışları Büşra ve Katarina yapacak. Kazanan Katerina oldu ve bir kez daha eşitlik sağlandı.
 • Ödül oyununda beraberlik var. Şimdi siyah takımdan Emre ve Spyros, beyaz takımdan Nicos ve Krykus karşısında. Kazanan siyah takım oldu ve bu defa siyah takım öne geçti.
 • Beyaz takım ve siyah takım arasında yapılan yeni mücadelede atışlarda Hikmet ve Spyros karşı karşıya geldi. Hikmet bu oyunda kazanarak durumu eşitledi.
 • Ödül oyununda dimitra ve Seda arasında yaşanan mücadelede Seda kazandı ve beyaz takım 5-4 öne geçti.
 • Siyah takım Panaitis’in aldığı sayı ile eşitliği sağladı. Şimdi Okay ve Yusuf eşitliği bozmak için karşı karşıya. Kazanan takım sadece farklı Yusuf oldu ve siyah takım 6-5 öne geçti.
 • Katerina dalaka ve Dimitra, karşlarnda Seda ve Ria var. Atışları Katerina ve Ria yaptı kazanan Ria oldu. Bir kez daha eşitlik var.
 • Dominik’te şimdi eşitliği bozmak için Yusuf ve Spyors, Hikmet ve Nicos karşısında. Siyah takım yarışmacısı son anda topu düşünce Hikmet kazandı. Beyaz takım 7 – siyah takım 6.
 • Siyah takımdan panaitis, bir kez daha kazanıyor ve oyun yeniden eşit.
 • Siyah takımın sayısı Dimitra’dan geldi ve eşitlik bozuldu. Siyah takım 8 – beyaz takım 7.
 • Siyah takımdan Yusuf beyaz takımdan Nicos karşısında. Nicos, bu kritik sayıyı alıyor ve durum eşitleniyor.
 • Survivor da ödül oyunu oldukça tempolu geçiyor. Şimdi Katerina Dalaka  ve Seda karşı karşıya. Kazanan Katarina oldu ve siyah takım 9-8 öne geçti.
 • Şimdi siyah takımdan hikmet beyaz takımdan Panaitis karşısında. Panaitis kazandı ve ödül siyah takımın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.