Survivor 8 Haziran 2019 Yeni Bölüm Yok! TV8 Yayın Akışı

Survivor 9 Haziran 2019 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Tv8’in sevilen yarışma programı bu akşam yeni bir dokunulmazlık oyunu ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda beyaz ve siyah takım bir kez daha karşı karşıya gelecek. Survivor 2019’da bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu beyaz takım geriden gelerek kazandı. Peki, Survivor 9 Haziran 2019 dokunulmazlık oyununda neler yaşandı? İşte detaylar…

Survivor 8 Haziran 2019 dokunulmazlık oyunu heyecanla bekleniyor. Artık Survivor maratonunda yavaş yavaş sona yaklaşılırken her hafta oynanan dokunulmazlık oyunları daha da büyük önem kazanıyor. Bu hafta bir Yunan yarışmacı adaya veda edecek. Hangi takım kaybederse kaybetsin elenen yarışmacının Yunan olacağı kesin. Ancak siyah ve beyaz takımda bulunan Türk yarışmacılar da oyunları kesinlikle kaybetmek istemiyor. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu beyaz takım 10 – 9 kazandı. Peki, 8 Haziran Survivor 2019 yeni bölümde neler yaşandı? Survivor 2019 8 Haziran eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor’da yaşananlar…

BEYAZ TAKIM DOKUNULMAZLIĞI ÇEKTİ ALDI

Survivor’da yarışmanın başladığı günden bu yana ilk defa cuma akşamı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Artık TV8 ekranlarında haftanın yedi günü Survivor yarışması izlenecek. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda siyah takım arasında ilk başlarda hızlı başladı ve farkı da bir hayli açtı. Ancak bir süre sonra oyunu çözen siyah takım adeta dokunulmazlığı siyah takımın elimden çekti aldı.

Survivor Panorama yorumcularından Semih Öztürk bu konuda yaptığı değerlendirmede, Beyaz takımının oyunu kazanmadığını adeta siyah takımın kendi elleri ile bu oyunu beyaz takıma hediye ettiğini söyledi.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Survivor 8 Haziran 2019 yeni bölüm yayın akışından çıkarıldı. Bu akşam Türkiye Fransa maçının olması nedeniyle Survivor’ın yeni bölümünün yayın akışndan çıkarıldı tahmin ediliyor. TV8 de bu akşam Survivor 2019 yerine Ali Baba ve 7 Cüceler filmi yayınlanıyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.