Survivor 9 Haziran 2019 Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 9 Haziran Eleme Adayları

Survivor 9 Haziran 2019 dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Dün akşam oynanan Türkiye Fransa maçı nedeniyle bir gün ara veren Survivor yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Dokunulmazlık oyununda karşılaşacak olan siyah ve beyaz takım oyunu kazanmak ve takımlarından bir kişiyi garanti altına almak istiyor. İşte 9 Haziran Survivor 2019 dokunulmazlık oyunu sırasında yaşananlar…

 Survivor 9 Haziran 2019 Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 9 Haziran Eleme Adayları

09.06.2019 - 15:55

Güncelleme : 09.06.2019 - 23:40

TV8 reyting rekortmeni yarışması Survivor 9 Haziran 2019 dokunulmazlık oyunu izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu dün akşam oynanması gerekiyordu. Ancak Türkiye Fransa maçı nedeniyle Survivor yayınına 1 gün ara verildi. Yani cumartesi akşamı oynanması gereken dokunulmazlık oyunu bu akşam yayınlanacak. Peki, Survivor 9 Haziran 2019 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da bu akşam yaşanan bütün detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

SONA YAKLAŞTIKÇA HEYECAN ARTIYOR

Survivor’da finale artık bir aydan kısa bir süre kaldı. Yavaş yavaş sona yaklaşıldıkça dokunulmazlık heyecanı artıyor. Bu hafta elenen yarışmacının Yunan olacağı kesin. Buna rağmen Türk yarışmacılar oyunu kazanmak ve takımlarındaki yarışmacıları korumak istiyor. Artık Kısa bir süre kala dokunulmazlık oyunları son derece önem kazanmış durumda. Ayrıca hızlandırılmış çekimlere geçirdiği için bundan sonra Survivor 2019 TV8’de her gün yayınlanacak.

SURVİVOR 9 HAZİRAN 2019 DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor 9 Haziran 2019 dokunulmazlık oyunu başlıyor. Beyaz takım bu hafta ilk dokunulmazlığı aldıktan sonra ikinci dokunulmazlığı da kazanmak ve takımlarındaki yarışmacıları garanti altına almak istiyor. Siyah takım ise tam aksine ilk maçın rövanşını almak ve uzatmalara oyunu yaşamak için mücadele ediyor. Kritik dokunulmazlık oyununu canlı olarak sizlere aktarıyoruz;

 • Dominik’te dokunulmazlık oyununda ilk mücadele Spyros ve Krykus arasında. İki yarışmacı finale birlikte geldi satışlarda ise kazanan Krykus oldu.
 • Bora ve Emre mücadelesi. 2 hızlı yarışmacı arasından Emre biraz daha önce farklı tamamladı. Atışlarda da oldukça şanslı olan Emre kazandı Ve eşitliği sağladı.
 • Şimdi eşitliği bozmak için Seda ve Sude karşı karşıya. Sakatlıktan yeni çıkan Sude parkurda biraz yavaş gelsene atışlarda Kazanan taraf oldu. Siyah takım 2 beyaz takım 1.
 • Şimdi Panaitis, karşısında Nicos var. Nicos az farkla önde geldi, ancak atışlarda Panaitis daha iyiydi. Siyah takım 3 – beyaz takım 1.
 • Siyah takım önde ilerlerken şimdi Okay ve Yusuf karşı karşıya. Parkuru az farkla önde tamamladı ve atışlarda da boyu kısa olmasına rağmen basket atışlarını Başarılı bir şekilde yaptı. Beyaz takım farkı bire indirdi.
 • Afrodty ve Katerina dalaka mücadelesi. Katerina dalaka çok hızlı olmasına rağmen afroditi araya açtırmadan finale ulaştı ve atışlarda da Ardarda 2 atış yaparak sayıyı takımına getirdi ve eşitliği sağladı.

 • Krykus ve Emre şimdi karşı karşıya. Emre yavaş rakibi karşısında parkuru oldukça önde tamamladı. Ancak geriden gelen Krykus  iki başarılı atış yaparak takımını 4-3 öne geçirmeyi başardı.
 • Siyah takımda Yusuf beyaz takımlar Nikos karşısında. Yusuf barkoda 2 defa takıldı ve Nicos önde geldi. Atışlarda da başarılı olan Nicos sayıyı takımına kazandırdı ve geriden gelen beyaz takım 5-3 öne geçti.
 • Afrodit ve Sude şimdi karşı karşıya. Parkuru çok az farkla önde tamamlayan afroditi yine atışlarda çok başarılıydı. Beyaz takım bu sayıyla birlikte 6 – 3 öne geçti.
 • Şimdi Okay ve Spyros karşı karşıya. Parkurda büyük fark yapan Okay, atışlarda da başarılıydı ve beyaz takım 7 – 3 öne geçti.
 • Panaitis ve Bora mücadelesi. Parkuru birlikte tamamlayan iki yarışmacı arasında kazanan Panaitis oldu. Beyaz takım 7 – siyah takım 4.
 • Şimdi yeni mücadelede Seda ve dimitra karşı karşıya. Bu mücadelede kazanan dimitra oldu ve siyah takım oyuna ortak olduğunu bir kez daha gösterdi.
 • Yusuf şimdi karşısında Krykus var. Beyaz takımın yavaş olduğu için zaman zaman eleştirilen yarışmacısı Krykus  bu akşam dokunulmazlık oyununda çıktığı iki oyunu da kazanmayı başardı. Oyunda da Yusuf’un gerisinde kalan Krykus yine mükemmel atışlarla sayıyı aldı. Beyaz takım 8 – siyah takım 5.
 • Beyaz takım artık dokunulmazlığa çok yakın. Şimdi afroditi karşısında dimitra var. Afroditi parkuru az farkla önde tamamladı. Bu defa kazanan dimitra oldu ve siyah takım oyunu 8-6 yaptı.
 • Okay ve Panatis şimdi karşı karşıya. Az farkla Okay parkuru önde tamamladı. Ama kazanan Panaitis oldu, siyah takım oyunu 8 – 7 yaptı.
 • Beyaz takımın dokunulmazlık için sadece 2 sayı ihtiyacı var. Şimdi Seda ve karşısında Sude var. Seda az farkla parkuru önde tamamladı. Seda dokunulmazlık oyununda 2 sayı kaybetmesine rağmen bu oyunda kazanmayı başardı ve durumu 9-7 yaptı.
 • Panaitis ve krykus şimdi karşı karşıya. Az farkla Panaitis önde geldi. Panaitis bu oyunda çıktığı 4. sayısını da kazandı. Siyah takım durumu 9 – 8 yaptı.
 • Dokunulmazlık oyununda şimdi bir kez daha afroditi ve dimitra karşı karşıya. Oyunu afroditi kazanırsa dokunulmazlık beyaz takımını olacak dimitranın kazanmaktan başka şansı yok. Kazanan afroditi oldu ve dokunulmazlığı beyaz takım aldı.

SURVİVOR 9 HAZİRAN 2019 ELEME ADAYLARI

Survivor 9 Haziran 2019 eleme adayları belli oluyor. Eleme adayları açıklanmadan önce haftanın performans birincileri açıklandı. Bu hafta Türk yarışmacılar arasında erkeklerde Okay ve kadınlarda ise Seda performans birincisi oldu.

Ayrıca Acun Ilıcalı yarışmacılara sürpriz bir ödülü daha açıkladı. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamanın ardından yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Çünkü bu hafta içinde yarışmacılar iki farklı oyun oynayacak ve kazanan takım ailelerinden biriyle Dominik’te buluşma imkanı yakalayacak. Ödül karşısında gözyaşlarına boğulan yarışmacılar oyunu kaybetme ihtimalini düşünmek bile istemiyor.

Siyah takımda eleme adayları belli oldu. Önce oynama yapan Yunan yarışmacılar Spyros ismini yazdı. Daha sonra oynamaya geçen Türk yarışmacılar ise dimitra ismini yazdı. Spiros ve dimitra arasından en az oy alan yarışmacı bu hafta elenecek.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.