Terörist Başından Açlık Grevi Mesajı

Kardeşi Mehmet Öcalan aracılığıyla mesaj gönderen terörist başı Abdullah Öcalan açlık grevi yapanlarla ilgili olarak, “Bu ölümler hem ailelerine hem de bana çok büyük zarar verdi” dedi.

İmralı’da tutuklu bulunan terör örgütü PKK’nın Sözde gideri Abdullah Öcalan açlık grevine devam edenlere kardeşi aracılığı ile mesaj gönderdi.

“BİRAZ BEKLEMEK GEREK”

Terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın avukat görüşmeleri geçtiğimiz günlerde yeniden başlamıştı. Kardeşi Mehmet Öcalan ile görüşen Abdullah Öcalan açlık grevinde bulunanlara mesaj gönderdi. Mehmet Öcalan Mezopotamya Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Ne görüşme kanallarının tamamen açıldığını söyleyebilirim ne de kapandığını söyleyebilirim. Biraz beklemek gerek. Eğer ki bu kanallar tamamen açılırsa herkes için iyi bir şeydir. Ancak tamamen kapanırsa herkes için yıkım getirecektir” dedi.

“ÇÖZÜM İÇİN YENİ YÖNTEMLER GEREKLİ”

Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan kardeşi aracılığıyla gönderdiği mesajında, “Ölümler üzerinden bir çözüm bulunamaz. Sorunun çözümüne dönük, onurlu bir barışa gidecek yöntemler geliştirilmeli. İmha politikaları ile bir çözüm bulunamaz” dedi.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.