Trabzonspor Ünal Karaman ile Devam Dedi

Trabzonspor, bu sezon takımın başarısında en büyük pay sahiplerinden biri olan teknik direktör Ünal Karaman ile sözleşme uzatma kararı aldı. Sezon başında 1 yıllık anlaşma ile Karadeniz ekibinin başına geçen Karaman, 33 haftada gösterdiği performans ile Trabzonspor'un Avrupa Ligi'ne katılmasını sağlamıştı. Altyapıdan getirdiği isimler ile tecrübelileri harmanlayan Karaman, iç sahada derbi kaybetmedi.

 Trabzonspor Ünal Karaman ile Devam Dedi

22.05.2019 - 16:02

Güncelleme : 22.05.2019 - 16:02

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu sezon değerlendirmesi için verdiği demeçlerde Ünal Karaman ile olan ilişkisine de değindi. Başarılı teknik direktör ile aralarında bir problemin olmadığını, ayrıca Karaman ile gelecek sezon planlamasını uzun süredir yaptıklarını belirten Ağaoğlu, gelecek hakkında da konuştu.

Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamalarının satır başları şu şekilde:

“Önümüzdeki iki sene daha hocamızla devam ediyoruz. Kulüp başkanı olarak bunu çok açık ve net söylüyorum, hocamızla önümüzdeki iki sene daha birlikteyiz. Eğer sorun kamuoyunun önüne çıkıp bir imza atmaksa bunu atarız ama kulübüne gönülden bağlı insanlar bu tip küçük detaylara zaten takılmaz, biz de takılmıyoruz. Kendisiyle devam etmeyeceğimizi söyleyenler bunu nereden çıkarıyorlar bilmiyoruz. Biz hocamızla yolumuza devam ediyoruz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.