Trabzonspor’dan Flaş Teklif: İzlanda Maçı Trabzon’da Oynansın

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Türkiye-İzlanda arasında oynanacak olan ikinci karşılaşmanın Trabzon'da oynanması için talepte bulunacaklarını söyledi.

 Trabzonspor’dan Flaş Teklif: İzlanda Maçı Trabzon’da Oynansın

11.06.2019 - 14:20

Güncelleme : 11.06.2019 - 14:20

A Milli Futbol Takımı’nın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda oynayacağı maç için gittiği İzlanda’da havalimanında maruz kaldığı kötü muameleye bir tepki de Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’ndan geldi.

“HAVALİMANINDA 3 SAAT BEKLETİLDİLER”

Olayla ilgili açıklama yapan Ahmet Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Sonuçta milli takımımız bir spor müsabakası için orada. Milli takım 3 saat havaalanında bekliyor. Olay zaten buradan başlıyor. Bunun adına hazımsızlık, görgüsüzlük, saygısızlık, seviyesizlik ne denirse densin kabul edilebilir değil. Bütün bunların cevabını yarın sahada kendilerine yapıştıracağız. Geçmişte milli takım olarak bir irtifa kaybettik. Göz ardı ettikleri bir ekiptik. Son 4 maçın tamamını kazanınca tahmin ediyorum ki dizleri titredi. Ama bu tür davranışların bizi sindireceğini düşünüyorlarsa çok büyük yanılgıya düşüyorlar. Bunlar bizim konsantrasyonumuzu artıran, motive eden şeyler”

“İKİNCİ MAÇ TRABZON’DA OYNANSIN”

Trabzonspor taraftarının, Türkiye’nin İzlanda ile oynayacağı ikinci maç için ciddi anlamda örgütlendiğini ve maçın Trabzon’da oynatılmasını istediklerini belirten Ağaoğlu, “Nihat bey gelince bu konuda talebimiz olacak. Ama varsayalım ki olmadı o maç bu ülkenin neresinde oynanırsa oynansın binlerce Trabzonspor taraftarıyla o statta yerimizi alırız. Bize her yer Trabzon. Urfa´da da oynansa biz orada olacağız” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.