Türk Telekom Bayilerine 13 Personel Alınıyor! Tek Şart Lise Mezunu Olmak!

Türk Telekom bayilerinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılıyor. 3 pozisyonda 13 personel alımı yapılan iş ilanlarında tek şart lise mezunu olmak. Ayrıntılar haberimizde!

 Türk Telekom Bayilerine 13 Personel Alınıyor! Tek Şart Lise Mezunu Olmak!

10.05.2019 - 6:24

Güncelleme : 17.05.2019 - 23:44

Türk Telekom bayilerinde çalıştırılmak üzere İstanbul ve Kars illerinde toplamda 13 personel alımı yapılıyor.  Başvuruları başlayan ilanlarda İstanbul için Satış Temsilcisi ve Çağrı Merkezi Elemanı alınırken Kars için sadece Satış Danışmanı alınmaktadır. Detaylar şöyle;

İstanbul 10 Çağrı Merkezi Elemanı Alımı için tele satışta görev yapacak ofis içinde çalışacak bayan eleman aranmaktadır. 18 – 35 yaş aralığı tercih edilmektedir. Çalışma adresi BAĞLARBAŞI MH. KUMRU SK. NO:18/3 EVRAN İŞ MERKEZİ KAT:3 MALTEPE olarak belirtilen ilanın son başvuru tarihi 24 MayIs’tır.

İstanbul 2 Satış Temsilcisi Alımı için ofiste çalışacak en az lise mezunu 2 kişi alıyor. Çalışma adresi BAĞLARBAŞI MH. KUMRU SK. NO:18/3 EVRAN İŞ MERKEZİ KAT:3 MALTEPE olan ilan için 31 Mayıs son başvuru tarihidir.

Kars 1 Satış Danışmanı alımı için satış ve iletişim üzerine çalışacak, tecrübeli  en az lise mezunu personel alınıyor. Çalışma adresi FAİKBEY CAD. MERKEZ MAH. 133 KARS MERKEZ olarak belirtilen ilan için son başvuru tarihi 31 Mayıs’tır.

turk telekom is ilanlari

Başvurular çalışma adresinden bizzat yapılabilir.

Personel Alımları & Tüm İlan ve Haberlerden Haberdar Olmak İçin Grubumuza Katılabilirsiniz. Grubumuza katılmak için tıklayınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.