Türkiye Esra Erol’da Annesi Tarafından Tüpçüye Satılan 14 Yaşındaki Gamze’yi Konuşuyor! İşte Son Gelişmeler

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında gündeme gelen 14 yaşındaki Gamze bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Gaziantep’te yaşayan 14 yaşındaki Gamze Rüzgar’ın hikayesi ekran başında izleyenleri şaşkına çevirdi. 14 yaşındaki kız çocuğu önce eniştesi Mehmet Ali Akbay tarafından kaçırıldı ve zorla cinsel istismara maruz kaldı, ardından annesi tarafından bir tüpçüye satıldı. İşte kan donduran o olay…

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında gündeme gelen kan donduran olay Türkiye’yi şaşkına çevirdi. 14 yaşındaki Gamze Rüzgar, önce eniştesi Mehmet Ali Akkaya tarafından kaçırıldı, cinsel istismara maruz kaldıktan sonra uyuşturucuya alıştırıldı. Daha sonra Küçük Kızın annesi tarafından bin lira para karşılığında tüpçü lakaplı Ali Kılınç’a satıldığı ortaya çıktı. Türkiye’yi derinden sarsan olayla ilgili olarak Enişte Mehmet Ali Akkaya Esra Erol’da canlı yayın sırasında gözaltına alındı. Esra Erol’da 10 Haziran 2019 yeni bölümde kan donduran olay hakkında yeni gelişmeler aktarıldı.

ENİŞTE CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Esra Erol’da programında gündeme gelen kan donduran olayın ardından polis ekipleri harekete geçti. Canlı yayını ilkbahar olarak kabul eden ekipler stüdyo araya gelerek 14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu ve daha sonra da uyuşturucuya alıştırdı iddia edilen enişteyi gözaltına aldı.

Esra Erol’da 10 Haziran 2019 yeni bölümde Gamze Rüzgar hakkında yaşanan gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.