Türkiye Fransa Maçı Sırasında Emre Mor’dan Olay Paylaşım

Futbol kariyeri Celta Vigo takımında devam eden Emre Mor, Türkiye Fransa maçı oynandığı sırada Instagram hesabından saçlarını boyadığını paylaşınca tepki gördü.

09.06.2019 - 12:26
09.06.2019 - 12:26
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bir dönem Türk futbolunun Parlayan Yıldızı olarak gösterilen ve kariyerine İspanya’nın Celta Vigo takımında devam eden Emre mor,  özel hayatı nedeniyle eleştiri almaya devam ediyor. Dün akşam Türkiye Fransa maçı oynandığı sırada Emre Mor’un sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımı dikkatleri çekti.

YENİ İMAJINI PAYLAŞTI

Bir dönem Milli Takımı’da da forma giyen Emre mor,  Türkiye dün akşam tarihinde ilk defa Fransa’yı mağlup ederken İspanya’da sosyal medya hesabından Yeni imajını paylaştı. Emre morun “Değiştirmemi söylediniz, ben de yaptım, saç rengimi değiştirdim. “Notu ile yaptığı paylaşımı özellikle Türk takipçilerimden tepki çekti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim