Abdullah Avcı’dan Çok Sert Tepki! Çete Halinde Saldırdılar

19.05.2019 - 23:07

Galatasaray ve Başakşehir arasında oynanan şampiyonluk maçı nefesleri kesti. Kazanın şampiyonluğunu ilan edeceği maçın belli kısımlarında oyun içi ve saha kenarında gerilim arttı. Bu anlarda yaşananlar yayıncı kuruluş tarafından gösterilmedi ancak maç sonu Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı çok sert açıklamalar yaptı.

Maçı değerlendiren Avcı konuşmasının bir kısmında Fatih Terim ile yaşanan diyaloglara sert tepki gösterdi. İşte o açıklamalar ise şöyle;

“Şampiyon olan Galatasaray’ı tebrik ederim. Denedik olmadı, şampiyon olma duygusuyla gelmiştik. Hep sahanın içinde kalmaya çalıştık. Burada gol atmak gerçekten çok zor.”

“Burada gol attığın zaman kulübene saldırı oluyor, VAR kayıtları vardır bakarlar, bir teknik adam golden sonra kulübeye saldıracak çete halinde, sonra 4. hakem bunu göremeyecek. Sonra eski oyuncusuna saldıracak, sonra kulübenin arkasına kaçacak, delikanlı adam devam eder!”

“40 senedir bu film devam ediyor, rakibin kulübesine hakaret ve yumrukla müdahale var, bunu Avrupa’nın hiçbir yerinde göremezsin!”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.