Yasak Elma Dizisinde Rol Alan Oyuncu Haktan Pak Hayatını Kaybetti

Son olarak Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncu Haktan Pak, dün gece saatlerinde hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun acı haberi sanat dünyasını yaşa boğdu.

09.06.2019 - 12:14
09.06.2019 - 12:14
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yasak Elma dizisi ile son kez izleyici karşısına geçen oyuncu Haktan Pak, dün gece saatlerinde 50 yaşında yaşamını yitirdi. Haktan Pak’ın ölüm haberinin ardından ünlü isimler sosyal medyada birbiri ardına mesajlar paylaştı.

BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU EŞİ DUYURDU

İlk mesajı ise Haktan Pak’ın 2012 yılında evlendiği gençliğimize boşanma davası açtığı Müge Turanlı paylaştı. Turanlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bir daha ki sefere görüşmek üzere yosun gözlü adam.. Söz bitti..”  ifadelerini kullandı.

Haktan Pak’ın sanatçı dostlarından gelen mesajlar ise şu şekilde oldu;

“* 2008 de bir film setinde tanışıp arkadaş olduk sonra yıllar boyunca hasbihal ettik… İyi bir adamdı Haktan Pak. Güle oynaya gittiği hastaneden, omuzlarda çıkacak… Güle güle Haktan Abi. Seni seviyorum. (Serdal Genç)”

“* İyi ki tanıdım seni huysuz ve tatlı brom.

Birlikte görev ve yol aldığım için hep gurur ve mutluluk duyacağım güzel kardeşim. Mekanın cennet olsun (Janset)”

“* Çoook çok üzgünüm,Allah rahmet eylesin,sana ve tüm sevdiklerine sabırlar dilerim (Dolunay Soysert)”

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim