Yemekteyiz 10 – 14 Haziran 2019 Yarışmacıları Belli Oldu! İşte İlk Tanıtım

TV8 ekranlarında her hafta yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam eden Yemekteyiz 14 Haziran 2019 yarışmacıları belli oldu. Yemekteyiz yeni bölümlerini ilk tanıtım videosu yayınlandı. Bu hafta Yemekteyiz'de yarışacak olan yeni yarışmacıları sizler için araştırdık. İşte Yemekteyiz 10 - 14 Haziran 2019 yarışmacıları...

09.06.2019 - 13:15
10.06.2019 - 17:02
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

TV8 de Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz yarışması bütün hızıyla devam ediyor. Yemekteyiz 10-14 Haziran 2019 yarışmacıları izleyiciler tarafından araştırıyordu. Yeni haftanın ilk tanıtım videosunu yayınlanmasıyla birlikte Yemekteyiz yarışmacıları belli oldu. Bu hafta mutfakta hünerlerini sergileyecek 5 yarışmacı haftanın birincisi olabilmek için yarışacak. Hem renkli ve eğlenceli anların yaşandığı zaman zaman gerginliklerin de olduğu yarışma programında bu hafta yarışacak olan isimleri sizler için araştırdık…

YEMEKTEYİZ 10 – 14 HAZİRAN HAFTASI TANITIM VİDEOSU

Yemekteyiz 10-14 Haziran haftası yarışmacıları bir video ile tanıtıldı. TV8 de yayınlanan genel tanıtım videosunda yeni renkli bir haftanın izleyicileri beklediği anlaşılıyor. İşte Yemekteyiz 10 – 14 Haziran 2019 fragmanı;

Yemekteyiz Yarışmacısı Burak Şahingil Kimdir?

Yemekteyiz’de haftanın ilk günü yarışan yarışmacı Burak Şahingil müzisyenlikle uğraşıyor ve 43 yaşında. Bekar olan yarışmacı aslen Sivaslı. Yemek konusunda kendisine çok güvendiğini söyleyen Burak Bey elinin lezzetine de inandığını belirtiyor. Burak Bey, kendini dürüst ve sempatik biri olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz Yarışmacısı Sibel Özkan Kimdir?

Bu hafta Yemekteyiz’de ikinci gün yarışacak olan yarışmacı Sibel Hanım da ses sanatçısı. 40 yaşında olan Sibel Hanım aslen Niğdeli ve bir kız çocuğu bulunuyor. Hiçbir konuda vazgeçmeyi sevmediğini söyleyen Sibel Hanım yemek yaparak bunu kanıtlamak istediğini dile getiriyor.

Yemekteyiz Yarışmacısı Emine Solmaz Kimdir?

Ev yemekleri yapan bir restoranı bulunan Emine Solmaz Yemekteyiz’de haftanın üçüncü günü yarışacak. 45 yaşında olan Emine Hanım aslen, Artvinli.

Yemekteyiz Barış Dönmez Kimdir?

Yemekteyiz yarışması bu hafta adeta müzisyenler geçidi gibi. Haftanın dördüncü günü yarışacak olan Yemekteyiz yarışmacısı Barış Dönmez 43 yaşında ve müzisyenlik yapıyor. Bekar olan Barış Bey elinin lezzetine güveniyor ve bu hafta yarışmayı kazanacağını iddia ediyor.

Yemekteyiz Serpil Uzunçavdar Kimdir?

Yemekteyiz’de bu hafta haftanın finali bölümünde yarışacak olan yarışmacı 35 yaşındaki Serpil uzunçavdar. Milli hakem olan Serpil Hanım aynı zamanda bir saç ekim merkezinin koordinatörlüğünü de yürütüyor.

YEMEKTEYİZ’DE 7 HAZİRAN HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz 7 Haziran 2019 haftanın finalinde en yüksek puanı alan Ahmet Bey haftanın birincisi oldu ve 10.000 TL para ödülünün de sahibi oldu. Yarışmacı arkadaşlarından toplamda 22 puan alan Ahmet Bey’e yarışmanın Onur bey tam puan verdi ve puanını 32’ye çıktı. Onur Büyüktopçu bu hafta 3 yarışmacı birden tam puan vererek Yemekteyiz tarihinde bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim