15 Mayıs Yemekteyiz Yeni Bölümde Neler Yaşandı? Yemekteyiz Aleyna Akbulak Menüsü ve Puanı

Yemekteyiz 15 Mayıs 2019 yeni bölüm bugün TV8 ekranlarında sizlerle buluşuyor. Haftanın tam ortasında Yemekteyiz'de bugün Aleyna Akbulak yarışacak. Misafirleri için yemeklerini hazırlanacak olan Aleyna hanımın puanı merak ediliyor. Peki, Yemekteyiz bugün yeni bölümde neler yaşandı? Yemekteyiz 15 Mayıs 2019 Aleyna Akbulak menüsü ve puanı…

15.05.2019 - 15:23
16.05.2019 - 16:19
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Tv8’in eğlenceli ve lezzet dolu yarışması Yemekteyiz 15 Mayıs 2019 yeni bölüm ile bugün ekrana geliyor. Haftanın dikkat çeken isimlerinden Aleyna Akbulak bugün Yemekteyiz’de misafirleri için 3 saat içerisinde hazırlıklarını tamamlayacak. Sivri dili ile dikkat çeken Yemekteyiz’in genç yarışması Aleyna hanımın nasıl bir menü hazırlayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Yemekteyiz Aleyna Akbulak bugün kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz’de bugün yaşananlar…

YEMEKTEYİZ ALEYNA HANIM’IN MENÜSÜ VE YORUMLAR

Yemekteyiz’de haftanın üçüncü günü yarışan Aleyna Hanım bugün rakiplerini evinde ağırlayacak. Yarışmanın yeni kuralına göre yarışmacılar 3 saat içerisinde bütün hazırlıklarını tamamlamak zorunda. Daha önce yemek masasının yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu hazırlıyordu. Bundan sonra verilen 3 saat içerisinde yarışmacılar hem masayı hem de kendi kıyafetlerini hazırlayacak. Yemekteyiz yarışmacısı Aleyna Akbulak bugün rakipleri için şu menüyü hazırlıyor;

  • Isırgan otu çorbası
  • Kırmızı toz biber
  • Armutlu ıspanak salatası
  • Pelmeni Mantısı
  • Black Love Sütlaç

Bakalım Aleyna Hanım 3 saat içerisinde hazırlıklarını bitirebilecek mi?

Aleyna Hanım masasını zamanında hazırladı ve misafirlerini karşıladı. Eve gelen yarışmacılar karşılarında prenses tacı ile Aleyna hanımı görünce şaşkına döndü. Masayı çok beğendiklerini söyleyen yarışmacılar bu şekilde bir karşılamanın gereksiz olduğunu dile getirdi. Dünkü masaya göre bugünkü masanın çok güzel olduğunu söyleyen yarışmacılar layık oldukları misafirliği bu şekilde yaşadıklarını söyledi.

Aleyna hanımın ilk ikramı Isırgan otlu çorba oldu. Yarışmacılar çorbayı çok beğendiklerini ve aleyna hanımdan bu kadar iyi beklemediklerini söyledi.

Yemekteyiz’de Aleyna hanımın ara sıcak Şule Hanım tarafından ara sıcak olarak değil meze olarak değerlendirildi. Aleyna Hanım ara sıcak olduğu konusunda ısrarcı olurken Şule Hanım ise kendilerinin Otel işlettiğini bunun meze olarak kabul edildiğini söyledi. Ara Sıcak ikramı da tat olarak beğenildi.

Aleyna’nın ana yemek ikramı mantı yarışmacılar tarafından özellikle görüntü olarak hiç beğenilmedi. Aybike hanım ise görüntü olarak mantıyı beğenmediğini ancak lezzet olarak hoşuna gittiğini söyledi.

Yemekteyiz bugün yarışmacısı Aleyna Hanım son olarak misafirlerine adlı ikramı yaptı. Aleyna hanımın tatlısı da yarışmacılar tarafından ortalama bulundu.

YEMEKTEYİZ 15 MAYIS 2019 ALEYNA AKBULAK PUANI

Yemekteyiz 15 Mayıs 2019 yarışmacısı Aleyna Akbulak zamanında yemeklerini yetiştirdi ve yarışmacılara ikram etti. Haftanın üçüncü gününde yarışan Aleyna hanıma rakiplerinin verdiği puanlar bu şekilde;

  • Cengiz Bey: 2 puan
  • Salih Bey: 3 puan
  • Şule Hanım: 2 puan
  • Aybike Hanım: 4 puan

Yemekteyiz’de bugün yarışan Aleyna Hanım rakiplerinden toplamda 11 puan aldı. Onur Büyüktopçu’nun verdiği puan haftanın finalinde açıklanacak. Yemekteyiz’de yarın Cengiz Bey yarışacak.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim