Yemekteyiz 7 Haziran 2019 Haftanın Birincisi Belli Oluyor

Yemekteyiz 7 Haziran 2019 haftanın birincisi bugün belli oluyor. Yemekteyiz bugün yeni bölüm ve haftanın tek erkek yarışmacısı Ahmet Bey yarışacak. Hafta başından bu yana yapılan puanlamalar bugün son kez yapılacak ve Onur Büyüktopçu’nun verdiği puanlar da açıklanacak. Yemekteyiz 7 Haziran 2019 yarışmacısı puanı ve detaylar haberimizde…

Tv8’in hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Yemekteyiz 7 Haziran 2019 haftanın birincisi bugün belli oluyor. Yemekteyiz haftanın finali bölümünde bu hafta tek erkek yarışmacı olan Ahmet Çekirdekçi yarışıyor. Ahmet Bey’in masasında yemekler yenildikten sonra puanlaması yapılacak ve haftanın finali için yarışmacılar toplanacak. Yemekteyiz’de bu hafta oldukça renkli geçti. Özellikle Gülistan hanımın tavırları bazen yarışmacıları kızdırsa da bazen çok güldürdü. Peki Yemekteyiz 7 Haziran 2019 kim birinci oldu? İşte detaylar…

YEMEKTEYİZ AHMET ÇEKİRDEKÇİ KİMDİR?

Yemekteyiz’de haftanın finalinde yarışacak olan Ahmet Çekirdekçi herkes tarafından araştırılıyor. Haftanın tek erkek yarışmacısı olan ve kadınlarla mücadele eden Ahmet Bey, 55 yaşında ve Nevşehirli. Evli ve 3 çocuk babası olan Ahmet Bey haftanın finalinde yemeklerini hazırlayacak ve misafirlerini evinde ağırlayacak.

YEMEKTEYİZ AHMET ÇEKİRDEK MENÜSÜ VE PUANI

Yemekteyiz 7 Haziran 2019 yarışmacısı Ahmet Bey misafirlerine evinde ağrıyor. Ahmet Bey ilk olarak misafirlerine domates çorbası ikram etti. Bütün yarışmacılar domates çorbasına çok beğenirken aynı zamanda Onur Büyüktopçu Yemekteyiz’de yediği en iyi domates çorbası olduğunu söyledi.

Ahmet beyin ara sıcak ikramiyesi çiğköfte oldu. Gülistan Hanım çiğ köfteyi çok beğendiğini ve bu zor seçimden dolayı Ahmet beyi kutladığını söyledi. Ahmet Bey’in ara sıcağı olan çiğköftesi de genel anlamda yarışmacılar tarafından beğenildi.

Ahmet Bey’in ana yemek ikramında kuzu eti kullanmasına rağmen hiçbir şekilde sokmaması yarışmacılar tarafından çok beğenildi. Ahmet Bey son olarak rakipleri için tatlı ikramı yaptı. Ahmet Bey’in tatlısı da beğenildi ancak şekeri biraz az bulundu. Onun dışında Ahmet Bey bugünü başarıyla tamamladı.

Yemekteyiz Ahmet Bey’in puanı şu şekilde oldu;

  • Esra Hanım: 5 puan
  • Belgin Hanım: 8 puan
  • Merve Hanım: 5 puan
  • Gülistan Hanım: 4 puan

Yemekteyiz’in bugünkü yarışmacısı Ahmet Bey rakiplerinden toplamda 22 puan aldı. Biraz sonra Onur Büyüktopçu’nun yapacağı puanlamanın ardından haftanın birincisi açıklanacak.

YEMEKTEYİZ 7 HAZİRAN 2019 HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz 7 Haziran 2019 haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta bugün yarışan Ahmet Bey en yüksek puanı alarak haftanın birincisi oldu ve 10.000 TL ödülün sahibi oldu. Yemekteyiz Esra Sertkaya bu hafta 2. olurken, Merve Hanım 3., Cahil Hanım 4. ve Gülistan hanım ise sonuncu oldu.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.