Yemekteyiz İzleyicisi Seda Sayan’ı İstemiyor! Onur Büyüktopçu İçin Mesaj Yağdı

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının yeni sezonunda Onur Büyüktopçu’nun olmayacak olması izleyicilerin tepkisine neden oldu. Yemekteyiz yarışmasını Seda Sayan’ın sunacağını duyan izleyiciler yeni sezonda yarışmayı izlemeyeceklerini söyleyerek sitem etti.

Tv8’in sevilen yarışması Yemekteyiz’i yaklaşık iki sezondan beri oyuncu Onur Büyüktopçu sunuyordu. Ancak programın reytinglerinde düşüş olması nedeniyle bir değişikliğe gidildi ve yeni sezonda programı Seda Sayan’ın sunacağı açıklandı. Haberin hızla yayılmasının ardından Yemekteyiz izleyicileri sosyal medyadan tepki gösterdi. Onur Büyüktopçu’nun yarışmadan ayrılmasını istemeyen izleyiciler ünlü oyuncunun yaptığı paylaşımın altına,  “Gitmeyin” yorumları yaptı.

“SEDA SAYAN VARSA BİZ YOKUZ”

Yeni sezonda Yemekteyiz yarışmasında Seda Sayan’ın sunma fikrinden de rahatsız olan izleyiciler çıkan haberler üzerine bu defa, “Seda Sayan varsa, biz yokuz” yorumları yapmaya başladı.

Onur Büyüktopçu geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Yemekteyiz’in yeni sezonunda kendisinin olmayacağını ve başka bir proje ile ekranlara geleceğini söylemişti. Onur Büyüktopçu’nun yeni projesinin ne olduğu ve hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.