Yemekteyiz Yarışmacısı Aleyna Akbulak Kimdir, Kaç Yaşında?

Yemekteyiz’de haftanın üç günü yarışacak olan Aleyna Akbulak kimdir? Yemekteyiz yarışmasında yarışan yarışmacılar izleyiciler tarafından araştırılıyor. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri de Aleyna Akbulak. Yemekteyiz yarışmacısı Aleyna Akbulak kimdir kaç yaşında? İşte detaylar…

15.05.2019 - 15:35
16.05.2019 - 16:34
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

T8’in hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Yemekteyiz’de yarışan yarışmacılar oldukça dikkat çekiyor. Bu hafta da renkli ve eğlenceli yarışmacıları Yemekteyiz masasına konuk oluyor. Haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri de Aleyna Akbulak. Genç yarışması girdiği tartışmalar gerekse yorumları ile bu hafta izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Yemekteyiz yarışmacısı Aleyna Akbulak kimdir ve kaç yaşında gibi soruların yanıtı araştırılıyor. İşte genç yarışmacı hakkında detaylı bilgiler…

YEMEKTEYİZ ALEYNA AKBULAK KİMDİR?

Yemekteyiz’de bugün yarışacak olan Aleyna Akbulak öğrenci. Öğrenci evinde arkadaşları ile birlikte yaşayan Aleyna Hanım, 22 yaşında. Yemek yapmak konusunda kendisine çok güvendiğini söyleyen Aleyna Akbulak, hafta başından bu yana girdiği tartışmalarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle haftanın ilk gününde Şule Hanım ile yaşadığı hijyen tartışması çok konuşulmuştu.

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim