Yeni Askerlik Sistemi Meclis Gündemine Geldi

Milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen yeni askerlik sistemi TBMM genel Kurulu’nda görüşülmeye başlandı.

Siyasi partilerin grup önerileri TBMM Genel Kurulu’nda görüşülmeye başlandı. AK Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıdığı ilk gündem ise TBMM’nin çalışma gün ve saatleri oldu.

AK Parti’nin önerisi kabul edilirken genel kurul, temel kanun olarak görüşülecek olan Asker Alma Kanunu Teklifi’nin birinci bölümünü bugün, ikinci bölümünü Çarşamba günü görüşecek. Türkiye Büyük Millet Meclisi Perşembe günü ise teklif görüşmeleri tamamlanana kadar çalışmasına devam edecek.

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ GÖRÜŞÜLMEYE BAŞLANDI

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda AK Parti’nin Grup önerisinin ardından askere alma kanunu teklifi üzerindeki görüşmeler başladı. Teklif görüşmelerine katılmak üzere, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de genel kurul salonuna gelen isimler arasında yer aldı.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.