Yıldırım ve İmamoğlu’nun Canlı Yayına Çıkacağı Kanal Belli Oldu

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun canlı yayına katılacakları kanal belli oldu. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu buluşması TRT’de yayınlanacak.

 Yıldırım ve İmamoğlu’nun Canlı Yayına Çıkacağı Kanal Belli Oldu

07.06.2019 - 13:18

Güncelleme : 07.06.2019 - 13:30

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayında karşı karşıya gelecek. Buluşmanın saatinin ve gününün Pazartesi günü belli olacağı öğrenilirken yayınlanacağı kanal açıklandı. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu TRT ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

BİNALİ YILDIRIM CANLI YAYIN KARARININ KESİN OLDUĞUNU AÇIKLADI

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım,  CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında yapacağı tartışma programının kesin olacağını dün akşam katıldığı bir televizyon kanalında söyledi.

“HER ŞEYİ KONUŞACAĞIZ”

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na da, AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım’la canlı yayına çıkmak konusunda görüşleri soruldu. Ekrem İmamoğlu; “Biz zaten fikrimizi defalarca söylemiştik. Bu çağdaş bir ortamın gereği. Asla şartlı bir süreci kabul etmemekle beraber, İstanbul konusu üzerinde konuşmada hemfikirim. Tabi İstanbul’un geçmişi, geleceği ve 31 Mart’ta yaşadığı seçim süreci var. Bunları da tartışacağımız bir programı çok isterim. Sanırım 17 yıldır memleket böyle bir görüntüyü görmedi. Bunun görülmesi ülkemizin demokrasisi adına sevindirici bir hareket olacaktır. Umuyorum gerçekleşir. Arkadaşlarım görüşecekler.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.