Yıldırım ve İmamoğlu’nun Canlı Yayına Çıkacağı Kanal Belli Oldu

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun canlı yayına katılacakları kanal belli oldu. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu buluşması TRT’de yayınlanacak.

07.06.2019 - 13:18
07.06.2019 - 13:30
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayında karşı karşıya gelecek. Buluşmanın saatinin ve gününün Pazartesi günü belli olacağı öğrenilirken yayınlanacağı kanal açıklandı. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu TRT ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

BİNALİ YILDIRIM CANLI YAYIN KARARININ KESİN OLDUĞUNU AÇIKLADI

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım,  CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında yapacağı tartışma programının kesin olacağını dün akşam katıldığı bir televizyon kanalında söyledi.

“HER ŞEYİ KONUŞACAĞIZ”

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na da, AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım’la canlı yayına çıkmak konusunda görüşleri soruldu. Ekrem İmamoğlu; “Biz zaten fikrimizi defalarca söylemiştik. Bu çağdaş bir ortamın gereği. Asla şartlı bir süreci kabul etmemekle beraber, İstanbul konusu üzerinde konuşmada hemfikirim. Tabi İstanbul’un geçmişi, geleceği ve 31 Mart’ta yaşadığı seçim süreci var. Bunları da tartışacağımız bir programı çok isterim. Sanırım 17 yıldır memleket böyle bir görüntüyü görmedi. Bunun görülmesi ülkemizin demokrasisi adına sevindirici bir hareket olacaktır. Umuyorum gerçekleşir. Arkadaşlarım görüşecekler.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim