Zeytindalı Harekatı Bölgesinden Acı Haber: 1 Asker Şehit Oldu, 4 Asker Yaralı

Suriye'de Zeytindalı Harekatı bölgesinde terör örgütü tarafından düzenlenen roketli saldırıda 1 asker şehit oldu 4 asker yaralandı.

09.06.2019 - 16:01
09.06.2019 - 16:56
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Suriye’nin Azez İlçesi’nde Meryemin üst bölgesinde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına, PKK/PYD terör örgütü tarafından roketli saldırı düzenlendi.

1 ASKER ŞEHİT OLDU, 4 ASKER YARALI

Terör örgütünün düzenlediği saldırıda 5 asker yaralandı. Yaralı askerler gölgeden alınarak Öncüpınar sınır kapısı üzerinden Kilis Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Ancak doktorların bütün müdahalelerine rağmen bir asker kurtarılamayarak şehit oldu. Saldırıda yaralanan 4 askerin hastanede tedavileri devam ediyor.

Saldırının ardından Azez’de bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları terör örgütünü Ateş destek vasıtaları ile vurmaya başladı. Terör örgütünün mevzilerinin yoğun ateş altına alındığı öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim