Zuhal Topal’la Sofrada (Bugün) 15 Mayıs 2019! Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?

FOX TV'de Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2019 yeni bölüm heyecanı başlıyor. Haftanın finali yavaş yavaş yaklaşırken her gün alınan puanlar büyük önem taşıyor. Bugün yeni bir yarışmacı ve kayınvalidesi yemekleri hazırlayacak diğer kayınvalideler puan verecek. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2019 yeni bölümde neler yaşandı? Zuhal Topal’la Sofrada bugün kaç puan verdi? İşte detaylar…

15.05.2019 - 15:46
16.05.2019 - 16:06
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Zuhal Topal’ın sonucu ekranlara gelen Fox TV’nin sevilen yarışması Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2019 yeni bölümü ile bir kez daha izleyicileriyle buluşuyor. Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında bugün yapılacak olan puanlama merak ediliyor. Yine bugün bir gelin yemeklerini hazırlayacak ve kayınvalideler kadınlarının ardından puanlama yapacak. Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2019 puanlama nasıl oldu? Zuhal Topal bugün kaç verdi? İşte merak edilen soruların yanıtları…

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA 15 MAYIS 2019 YARIŞMACILARI

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2019 yarışmacıları belli oldu. Bugün kayınvalide Mine hanım ve gelini Cennet yarışıyor. Cennet Hanım 33 yaşında ve 2 çocuk annesi. Aslan Kazakistanlı olan Cennet Hanım yaklaşık 7-8 senedir Türkiye’de yaşadığını söylüyor. Mine hanım geliniyle ilk zamanlarda biraz zorluk çektiğini ancak İlerleyen zamanlarda birbirine alıştı kararını ver gayet iyi anlaştıklarını söylüyor.

CENNET HANIM’IN MENÜSÜ VE YORUMLAR

Zuhal topalla sofrada bugün yarışmacısı Cennet Hanım kayınvalideler için hazırlayacağı menüyü saydı. Oldukça zengin bir menü tercih eden Cennet Hanım çorba olarak kendi yöresine ait bir çorba tercih ettiğini söyledi.

 • Sulu Beşparmak çorbası
 • El açma kıymalı börek
 • Avokado soslu kırmızılahana
 • Ispanaklı tavuk rulo
 • Kremalı patates
 • Çiçekli sebze Buket’i
 • Permasanlı roka salatası
 • Vişneli yalancı ekmek kadayıfı

Cennet hanım, ilk olarak canlı yöresine ait bir çorba ikramı yaptı. Cennet Hanım çorbası daha katılmadan eleştirilince hem kayınvalide Zuhal Topal tepki gösterdi. Ayrıca bazı kayınvalideler böyle bir çorbayı bilmediklerini Türkiye’ye ait bir çorba yapmasını tercih edeceklerini söyledi.

Cennet hanımın ara sıcak ikramı olan böreğinde bazı kayınvalideler tarafından olarak değerlendirilmesi ve Cennet Hanım’ın kayınvalidesi sinirlendirdi. Böreğin gayet yumuşak olduğunu söyleyen kayınvalide hanımefendinin intikamını almak için böyle yaptığını iddia etti.

Cennet hanımın ana yemek ikramını Zuhal Topal çok beğendi. Diğer kayınvalideler ise yine bu yemeğin tadını bilmediklerini söyleyerek beğenmediklerini dile getirdi. Kayınvalidelerden bazıları ise akşam eve gittiklerinde Kazakistan yöresine ait yemekleri araştıracaklarını ve Yarın bu konuyu bir kez daha dile getireceklerini söyle.

Cennet Hanım’ın son ikramı olan vişneli ekmek kadayıfı tatlısı beğenilmedi. Cennet hanım ise kayınvalidelerin tamamen sorun çıkartmak için beğenmediklerini söylediklerini iddia etti. Yemeklerinin arkasında olduğunu söyleyen gelin hanım iyi bir puan beklediğini dile getirdi.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA 15 MAYIS 2019 PUANLAMA

Zuhal topalla sofrada 15 Mayıs 2019 puanlama başlıyor. Bugün yemeklerini hazırlayan Cennet Hanım kayınvalidelerin yorumlarına rağmen güzel puanlar beklediğini dile getirmişti. Cennet Hanım’a kayınvalidelerin verdiği puanlar şekilde;

 • Nezahat Hanım: 5 puan
 • Bediha Hanım: 3 puan
 • Şadiye Hanım: 3 puan
 • Sultan Hanım: 3 puan

Zuhal topalla sofrada bugün yarışan Cennet Hanım kayınvalidelerden toplamda 14 puan aldı.

ZUHAL TOPAL BUGÜN KAÇ VERDİ?

Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Masadaki yemekleri çok beğenilen ve maddelerin verdiği puanları eleştiren Zuhal Topal, 8 puan verdi. Cennet Hanımın toplam puanı 22 oldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim